Znajdź szkołę STO w swojej okolicy

XX Konferencja Programowa STO. Ostatnie miejsca czekają!

2014/10/16

Informujemy, że termin nadsyłania zgłoszeń na XX Konferencję Programową STO, która odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2014 roku w Łodzi, przedłużyliśmy do 31 października br. Chcielibyśmy, aby w konferencjach programowych uczestniczyło jak najwięcej osób ze wszystkich środowisk STO. Do środy 15 października, do godziny 16.00, zgłosiło się już 88 osób!

więcej

Kalendarz Imprez STO 2014/2015

2014/10/14

Prezesi Kół
Dyrektorzy Szkół
Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Szanowni Państwo

Jak co roku, na jesieni, przypominamy o tworzeniu ogólnopolskiego Kalendarza Imprez STO. Mamy nadzieję, że gotowe są już plany przedsięwzięć pozalekcyjnych, w tym imprez, które mamy zamiar ogłosić na stronie internetowej STO. Oczekujemy na zgłoszenia imprez, które należą do tradycji poszczególnych szkół i są powtarzane od wielu lat, a także na nowe przedsięwzięcia świadczące o pomysłowości i aktywności organizatorów.

więcej

Aktualności

Darłowo: Bo do tanga trzeba dwojga

2014/10/20

Bo do tanga trzeba dwojga... To nie tylko słowa bardzo znanej piosenki, ale również motto przewodnie akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która 14 października odbyła sie w naszej szkole.

więcej

Starachowice: Telewizja bez tajemnic

2014/10/20

Telewizja codziennie gości w naszych domach, ale widzowie programów telewizyjnych rzadko odwiedzają studia nagrań. 17 września uczniowie wraz ze swoimi rodzicami i wychowawczynią uczestniczyli w nagraniu popularnego programu "The Voice of Poland".

więcej

Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny

2014/10/17

Zapraszamy do udziału w Mazowieckim Konkursie Lingwistycznym osoby, które zainteresują się nauką języków obcych i pragną sprawdzić swoje umiejętności lingwistyczne na szerszej arenie województwa mazowieckiego.

więcej

Daj się polubić mediom! Zaproszenie na szkolenie

2014/10/17

Jak stworzyć atrakcyjny materiał promocyjny dla swojej szkoły? Jak skutecznie kontaktować się z mediami? Jak zachować się przed kamerą? Dlaczego dzięki Internetowi możesz sam zostać dziennikarzem? 
Chcecie znać odpowiedź?

więcej

Człuchów; Warsztaty klasy I Gimnazjum

2014/10/17

W dniu 15. października br. klasa I Społecznego Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO wyjechała na zajęcia artystyczne do gospodarstwa p. Arkuszyńskich, którzy zajmują się garncarstwem artystycznym.

więcej
Więcej aktualności →