Znajdź szkołę STO w swojej okolicy

XX Konferencja Programowa STO w Łodzi – 28-30 listopada 2014 roku

2014/10/13

Zapraszamy do udziału w XX Konferencji Programowej Społecznego Towarzystwa Oświatowego, która odbędzie się w Łodzi w dniach 28–30 listopada 2014 roku. Tytuł konferencji „25-lecie szkół niepublicznych w Polsce – czas podsumowań i czas wyzwań” podkreśla znaczenie ćwierćwiecza doświadczeń i potrzebę refleksji kierującej się zarówno w przeszłość, jak i ku przyszłości.

więcej

Aktualności

Darłowo: Warsztaty profilaktyczne dla uczniów

2014/11/26

Uczniowie 26 listopada uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych. Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej pracowali nad tematem "Wulgaryzmy - nie tylko pięścią stosujesz przemoc", zaś gimnazjaliści pracowali nad tematem "Uzależnienia-fakty i mity."

więcej

Legionowo: Święto Szkół STO na sportowo

2014/11/26

W sobotę 22 listopada 2014 r. obchodziliśmy Święto Szkół STO na sportowo. Konkurencje, w których uczniowie brali udział to przeciąganie liny, wyścigi rzędów, turniej szachowy. Sprawnością mogli wykazać się także nasi nauczyciele, którzy rozegrali wspólnie z rodzicami mecz w piłkę siatkową.

więcej

Kraków: Czytamy Arcydzieła Literatury Polskiej

2014/11/24

21 listopada odbyła się już siódma edycja szkolnego projektu Czytamy Arcydzieła Literatury Polskiej, ściśle rzecz biorąc, jej druga część. Pierwsza, w której gimnazjaliści, czytali kultowe sceny z „Potopu” Sienkiewicza, miała miejsce w sobotę 6 września w dniu Narodowego Czytania pod patronatem Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego. W ubiegły piątek na zaimprowizowanej scenie wystąpili uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej.

więcej
Więcej aktualności →