Znajdź szkołę STO w swojej okolicy

Aktualności

V Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2014/09/19

Zapraszamy na V Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych, który odbędzie się 24 października 2014 r. w Warszawie. Podczas Kongresu szczegółowo omówione zostaną zagadnienia związane m.in. z tworzeniem i modyfikowaniem statutów placówek niepublicznych, rozliczaniem dotacji dla szkół i przedszkoli niepublicznych oraz rozwiązywaniem problemów kadrowych.

więcej

Jesienny Piknik Rodzinny w Gałkowie - zaproszenie

2014/09/18

Już w drugi weekend października (10-12 października), od południa w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę, odbędzie się Jesienny Piknik Rodzinny w Gałkowie u Państwa Potockich, na który zaprasza Gimnazjum i Liceum Społeczne w Mikołajkach.

więcej

Wywiad z dr Anną Okońską-Walkowicz w radiu KRK.FM

2014/09/18

Mija 25 lat od otwarcia pierwszej w naszym mieście szkoły społecznej. - Dzisiaj pomagamy szkole samorządowej, bo jesteśmy dla niej konkurencją. I rzeczywiście jedna trzecia uczniów w naszym mieście to uczniowie szkół innych niż samorządowe. To bardzo dużo. Ja myślę, że to stanowczo za dużo - mówiła w "Pulsie Miasta" na antenie KRK FM dr Anna Okońska-Walkowicz.

więcej

Warszawa: Duńscy studenci w „Szesnastce”

2014/09/18

W słoneczne przedpołudnie w Zespole Szkół Społecznych nr 16 STO w ramach Międzynarodowego seminarium Wydziału Pedagogicznego UW pojawili się studenci pedagogiki z Danii. Młodzi ludzie podzielili się swoimi doświadczeniami ze szkoły skandynawskiej i z zainteresowaniem wzięli udział w zajęciach z naszymi uczniami.

więcej
Więcej aktualności →