Znajdź szkołę STO w swojej okolicy

„Jeden podręcznik” – spojrzenie wydawców

2014/03/19

W nowym Tygodniku „Biznes i Prawo” ukazały się trzy ciekawe teksty o  sprawie tzw. darmowego podręcznika. Są to opinie wydawców, a więc formułowane z zupełnie innego punktu widzenia niż opinie nauczycieli, rodziców (...)

więcej

Aktualności

Mazowieckie: Będą punkty za płatne konkursy

2014/04/23

Mazowiecki Kurator Oświaty zmienił decyzję w sprawie punktowania konkursów w ramach rekrutacji do liceów. Na punkty, wbrew wcześniejszym planom, będą mogli liczyć także laureaci konkursów płatnych. W sprawie interweniowało m.in. STO.

więcej

„CZAS NA CIEBIE” – Otwarty konkurs muzyczny dla szkół gimnazjalnych i licealnych Fundacji Czas na Muzykę

2014/04/22

W imieniu warszawskiej Fundacji „Czas Na Muzykę” zapraszamy do wzięcia udziału w otwartym, darmowym konkursie muzycznym dla szkół gimnazjalnych i licealnych „CZAS NA CIEBIE”. Do wygrania są instrumenty, sprzęt muzyczny, pakiety lekcji muzycznych w szkole naszej Fundacji, nagrania studyjne oraz promocja muzyki najciekawszych wykonawców na antenie ogólnopolskich rozgłośni radiowych.

więcej

Uczniowie ciechanowskiej SSP STO w wojewódzkim finale konkursu „Ratujemy i Uczymy Ratować“

2014/04/18

Od wielu lat WOŚP organizuje szkolenia i akcje dla uczniów klas I-III, które mają na celu nauczenie najmłodszych dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy. Jedną z form propagowania tych zasad jest ogólnopolski konkurs pod hasłem „Ratujemy i uczymy ratować“. W tym roku wśród ośmiu finalistów w województwie mazowieckim znalazła się Społeczna Szkoła Podstawowa STO z Ciechanowa.

więcej
Więcej aktualności →