Znajdź szkołę STO w swojej okolicy

Aktualności

Warszawa: Konkurs Literacki dla uczniów warszawskich gimnazjów STO

2014/12/17

Czy młodzi ludzie rozumieją, czym jest miłość jako wartość? Jak wyrażają uczucia i emocje w epoce e-maili, iPod-ów, SMS-ów i facebooka, we współczesnym świecie gonitwy i braku czasu? Czy rozumieją istotę dnia poświęconego świętemu Walentemu? Czy WALENTYNKI to święto, które sprowadza się tylko do komercyjnego symbolu kolorowych gadżetów?
Drogi Nauczycielu, pomóż uczniom znaleźć odpowiedzi na te pytania i zachęć do udziału w konkursie literackim!

więcej

Kraków: Razem dla rozwoju – warsztaty z rodzicami

2014/12/17

9 i 11 grudnia w Społecznej Szkole Podstawowej nr 5 STO w Krakowie odbyły się zajęcia dla dzieci i ich rodziców w ramach realizacji programu „Razem dla rozwoju – aktywna edukacja globalna”. W trakcie spotkania rodzice poprzez zabawę poznali, co to jest edukacja globalna oraz zależności między Globalnym Południem a Globalną Północą.

więcej

Warszawa: Finał Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Lajkuj czytanie!”

2014/12/16

Po raz dwudziesty czwarty Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego zorganizowała Ogólnopolski Konkurs Literacki dla dzieci i młodzieży „Młodzi Twórcy Literatury” pod hasłem „Lajkuj czytanie!”. Adela Fryczkowska z klasy 3 a Społecznego Gimnazjum Nr 14 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie zdobyła w nim nagrodę główną.

więcej

Gdańsk: Uroczystość XXV-lecia II Podstawowo-Gimnazjalnego ZSS STO

2014/12/15

Przepiękna sala Dworu Artusa w Gdańsku była miejscem naszych uroczystości jubileuszu XXV-lecia. Nauczyciele, uczniowie, rodzice, absolwenci, przyjaciele szkoły, listy gratulacyjne, w tym od Prezydenta Miasta i choć zabrakło innych równie ważnych życzeń, uroczystość była wspaniała i w pełni udana.

więcej
Więcej aktualności →