Znajdź szkołę STO w swojej okolicy

Konkurs ofert na obsługę PR STO

2016/10/06

Społeczne Towarzystwo Oświatowe poszukuje firmy, która podjęłaby się działań promocyjnych, kreujących pozytywny wizerunek stowarzyszenia. Zależy nam na budowaniu marki Społecznego Towarzystwa Oświatowego, a w konsekwencji podwyższeniu wiedzy w społeczeństwie o STO i prowadzonych przez niego w całej Polsce szkołach.

więcej

Aktualności

Zrozumieć gimnazjalistę

2016/10/26

W liście do Gazety Wyborczej Anna Sobala-Zbroszczyk, dyrektor Zespołu Szkół Społecznych im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie, pisze:
Gimnazjaliści potrafią być okropni. To oczywiste. Nie słuchają starszych, przeklinają szpetnie, mają wszystko z tyłu. Gimnazjaliści potrafią być wspaniali. Mają dużo pomysłów, jeszcze więcej energii, są kreatywni.

więcej

Komunikat z posiedzenia ZG STO w dniu 22 października 2016 r.

2016/10/24

W posiedzeniu Zarządu Głównego STO w dniu 22 października 2016 r. udział wzięło 11. członków ZG STO; Dariusz Florczak – przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej STO; Maria Szymańska – radca prawny STO; Maria Wrzalska – doradca podatkowy ZG STO; Renata Żabik – dyrektor Biura STO; Rafał Kaczyński – Biuro STO.

więcej

Nauczyciel Pierwsza Klasa - wywiad z Waldemarem Kotowskim

2016/10/24

Specjalizują się w różnych dziedzinach, mają odmienne temperamenty i metody działania. Łączy ich jedno - z wielką pasją wykonują swoją pracę, zyskując sympatię uczniów, rodziców i współpracowników. To oni - Nauczyciele Pierwsza Klasa - są bohaterami cyklu, w którym przybliżamy niezwykłych nauczycieli ze szkół STO. Tym razem wywiadu udzielił nam Waldemar Kotowski - nauczyciel geografii, podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce w Gdyńskim Liceum Autorskim STO im. Edwarda Stachury. Zachęcamy do lektury!

więcej

Tydzień konstytucyjny w liceum STO w Kluczborku!

2016/10/21

W ramach tego wydarzenia odbyły się21.10.2016 r. w naszym SLO STO w Kluczborku zajęcia z prawnikiem, w ramach Tygodnia Konstytucyjnego organizowanego przez Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy. Podczas tego spotkania zostały poruszone bardzo ważne zagadnienia dotyczące znaczenia Konstytucji w życiu obywateli. Tydzień Konstytucyjny ma zasięg ogólnopolski i odbywa się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich.

więcej
Więcej aktualności →