Znajdź szkołę STO w swojej okolicy

Szkoły STO w czołówce Rankingu Perspektyw!

2017/01/10

Ranking Perspektyw co roku budzi wielkie emocje. Dla dyrektorów i nauczycieli to podsumowanie całorocznej pracy. Gimnazjalistom pomaga podjąć decyzję dotyczącą dalszej nauki. Jak podkreślają twórcy Rankingu „wybitne szkoły łączy przede wszystkim radość uczenia i radość zdobywania wiedzy”. Jesteśmy dumni, że szkoły STO od lat zajmują wysokie miejsca - to dla nas ogromne wyróżnienie i nagroda za pracę, którą wkładamy w codzienną edukację młodzieży. 

więcej

Aktualności

Człuchów: Studniówka 2017

2017/01/16

W sobotę, 14 stycznia 2017 r., tradycyjnym polonezem tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Społecznych STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Człuchowie rozpoczęli swoją studniówkę.

więcej

Kluczbork: Mikołaj Jan Miodek

2017/01/16

Dla wszystkich dzieci (i dorosłych też) 6 grudnia to data wyjątkowa. Wiadomo: przychodzi św. Mikołaj i rozdaje prezenty… Dla uczniów naszej szkoły ów dzień był jednak podwójnie niezwykły, bo przybył do nas wspaniały gość: prof. Jan Miodek. Ten powszechnie znany i lubiany językoznawca pojawił się w Kluczborku w ramach obchodów 25-lecia ZSO STO.

więcej

Poznań: Sąd na smartfonem – niecodzienna rozprawa

2017/01/16

W środę, 11 stycznia, odbyła się w naszej szkole niecodzienna rozprawa sądowa. Wzięli w niej udział dyrektorzy i nauczyciele szkół społecznych z Poznania i Warszawy, a także grupa uczniów poznańskiej Społecznej Jedynki. Przed niezawisłym sądem stanął stosunkowo nowy, ale zarazem już niemal wszechobecny uczestnik życia społecznego – smartfon.

więcej

STO w towarzystwie prestiżowych organizacji edukacyjnych na platformie iTunes U

2017/01/11

Odbyło się pierwsze spotkanie Zespołu Redakcyjnego Cyfrowych Wydawnictw Edukacyjnych STO. Wszystkie publikacje zamieszczane będą na specjalnie dedykowanym kanale w iTunes U – platformie, na której znajdują się materiały edukacyjne najbardziej prestiżowych uczelni i organizacji edukacyjnych na świecie, takich jak University of Oxford, University of Cambridge, ESSA Academy, czy Stephen Perse Foundation. 

więcej
Więcej aktualności →