Co robią nasi absolwenci

Maciej Margas

Absolwent Społecznej Szkoły Podstawowej nr 4 i Społecznego Gimnazjum nr 4 im. Władysława Grabskiego STO w Warszawie.
Czytaj dalej

Tomasz Krajewski

Absolwent Społecznego Gimnazjum im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO w Żyrardowie. Obecnie jest doktorantem w Katedrze Teorii Cząstek i Oddziaływań Elementarnych na Wydziale Fizyki UW. W ramach swoich studiów zajmuje się Modelem Standardowym oraz jego rozszerzeniami.
Czytaj dalej

Grażyna Riemer

Grażyna Riemer ukończyła Społeczną Szkołę Podstawową, Społeczne Gimnazjum i Społeczne Liceum STO w Żyrardowie. Mimo niepełnosprawności, wpierana przez nauczycieli, mamę i przyjaciół, uzyskała licencjat filologa polskiego ze specjalnością edytorsko-wydawniczą na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Czytaj dalej

Tomasz Szymaniak

Jest absolwentem Społecznego Gimnazjum im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO w Żyrardowie. Od 2010 r. studiuje w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej.
Czytaj dalej

Anja Rubik

Uczęszczała do I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie. W 2012 r. została uznana za ikonę przez portal models.com. Wyróżniona nagrodą Elle Style Awards w kategorii „Najlepsza modelka”.
Czytaj dalej

Małgorzata Rdest

Małgorzata Rdest ukończyła Społeczne Gimnazjum im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO w Żyrardowie. To pierwsza kobieta w Kadrze Narodowej Polskiego Związku Motorowego i jedyna kobieta w wyścigach brytyjskiej Formuły 4.
Czytaj dalej

dr Marek Szyprowski

Jest absolwentem Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO w Żyrardowie. W 2013 r. Marek Szyprowski uzyskał tytuł doktora, a jego rozprawa doktorska została wyróżniona. Obecnie pracuje w Centrum Badawczo-Rozwojowym Samsung Polska, gdzie zajmuje się rozwojem jądra systemu operacyjnego Linux dla platformy sprzętowej Samsung Exynos.
Czytaj dalej

Tomek Bagiński

Ukończył Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Białymstoku, ul. Fabryczna. Studiował architekturę na Politechnice w Warszawie. Dyrektor kreatywny w Platige Image.
Czytaj dalej