INTEGRACJA STO – Warszawa, 23-24 kwietnia 2018 r.

INTEGRACJA STO – Warszawa, 23-24 kwietnia 2018 r.

Rok szkolny 2017/2018 jest rokiem jubileuszu 30-lecia naszego stowarzyszenia – za nami trzy dekady intensywnej pracy na rzecz rozwoju oświaty niepublicznej w Polsce, przed nami kolejne wyzwania. Obchodom Jubileuszu towarzyszy hasło „30 lat STO – transformacja/integracja/rozwój”, które stanowi esencję naszej działalności. W ramach obchodów Jubileuszu zapraszamy wszystkich członków i sympatyków STO na ogólnopolską dwudniową Imprezę Jubileuszową INTEGRACJA STO, która odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia br. w Warszawie. W programie dwa duże wydarzenia! 

W poniedziałek 23 kwietnia 2018 r. zapraszamy do uczestnictwa w Gali Talentów STO – widowisku, podczas którego zaprezentujmy największe talenty uczniów naszych szkół. Spośród ponad 100 zgłoszeń komisja konkursowa wyłoniła 30 najciekawszych propozycji artystycznych w zakresie muzyki, tańca, choreografii, występów wokalnych i teatru. Widowisko odbędzie się na gościnnej scenie Studio Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Gala Talentów to także impreza integracyjna:  przyjadą na nią uczniowie i nauczyciele ze szkół STO z całej Polski, zaprosimy wielu gości ze wszystkich naszych osiemdziesięciu środowisk. Występy będą miały otwartą formułę, by pokazać różnorodność artystycznych dokonań uczniów.

We wtorek 24 kwietnia 2018 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odsłonimy eksponat „Idealna (a)symetria”, który powstał przy wsparciu finansowym Społecznego Towarzystwa Oświatowego. To doskonała okazja dla uczniów z całej Polski do zwiedzenia CNK oraz wzięcia udziału w uroczystości odsłonięcia instalacji, która będzie piękną pamiątką naszego Jubileuszu. Sponsorując eksponat pragniemy podkreślić, że nauki ścisłe i przyrodnicze mają w szkołach STO wielu entuzjastów.

Zachęcamy wszystkie środowiska do zaangażowania się w Imprezę Jubileuszową INTEGRACJA STO w dniach 23 i 24 kwietnia 2018 roku. 

Zarząd Główny Społecznego Towarzystwa Oświatowego