Srebrna Odznaka STO – lista odznaczonych

Srebrna Odznaka Społecznego Towarzystwa Oświatowego jest nadawana za szczególne zasługi na rzecz kół STO oraz przedszkoli, szkół i placówek przez nie prowadzonych.

    Rok 2003

  1. Teresa Sitarz – dyrektor Zespołu Szkół Społecznych STO w Żyrardowie. 
  2. Dorota Widarska  dyrektor Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Żyrardowie. 
  3. Małgorzata Graczyk  nauczyciel, wicedyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 2 STO i Społecznego Gimnazjum STO w Żyrardowie. 
  4. Jerzy Szyprowski  były prezes Koła Terenowego Nr 148 STO w Żyrardowie. 
  5. Elżbieta Zyskowska  członek Rady Rodziców Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 2 STO w Żyrardowie. 
  6. Elżbieta Grajek  nauczyciel języka angielskiego w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Żyrardowie. 
  7. Teresa Garniewska  skarbnik Samodzielnego Koła Terenowego Nr 91 STO w Białymstoku.
  8. Andrzej Foremniak  członek Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego Nr 91 STO w Białymstoku. 
  9. Tadeusz Januszewski  członek Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego Nr 91 STO w Białymstoku.
  10. Jan Ryszard Kamiński  nauczyciel języka polskiego w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO i Społecznym Gimnazjum Nr 8 STO w Białymstoku.
  11. Dorota Próba  nauczyciel biologii w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO i Społecznym Gimnazjum Nr 8 STO w Białymstoku.
  12. Jan Pasieczny  rodzic, od 11 lat współpracujący ze Społeczną Szkołą Podstawową STO i Społecznym Gimnazjum STO w Szczecinie. 
  13. Ewa Rutkowska  nauczyciel, wicedyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Szczecinie.
  14. Urszula Augustowska  nauczyciel nauczania zintegrowanego w Społecznej Szkole Podstawowej STO w Szczecinie. 
  15. Jolanta Pietruszyńska  nauczyciel języka angielskiego w Społecznej Szkole Podstawowej STO w Szczecinie. 
  16. Anna Parchimowicz  członek Samodzielnego Koła Terenowego Nr 7 STO w Szczecinie. 
  17. Wiesław Parchimowicz  członek Samodzielnego Koła Terenowego Nr 7 STO w Szczecinie. 
  18. Edward Musz  przewodniczący Rady Rodziców Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Szczecinie. 
  19. Władysław Sanocki  wizytator w Zachodniopomorskim Kuratorium Oświaty. 
  20. Wojciech Duma członek Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego Nr 7 STO w Szczecinie.
  21. Janina Biegun  członek Samodzielnego Koła Terenowego Nr 64 STO w Krakowie. 
  22. Wojciech Starzecki  były prezes Samodzielnego Koła Terenowego Nr 64 STO w Krakowie.

    Rok 2004

  1. Ewa Kropisz  Prezes Samodzielnego Koła Terenowego Nr 9 STO, była wicedyrektor I Zespołu Szkół STO w Gdańsku. 
  2. Hanna Sempka  dyrektor I Zespołu Szkół STO w Gdańsku. 
  3. Jolanta Zabrocka  dyrektor III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych STO w Gdańsku.
  4. Andrzej Born  dyrektor II Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych STO w Gdańsku. 
  5. Ludmiła Bełdzińska  członek Komisji Rewizyjnej Samodzielnego Koła Terenowego Nr 9 STO w Gdańsku. 
  6. Hanna Born  nauczyciel wychowania fizycznego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku. 
  7. Anna Chojnacka  członek zarządu Samodzielnego Koła Terenowego Nr 9 STO w Gdańsku. 
  8. Maria Chróścicka  nauczyciel matematyki w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku. 
  9. Mariola Cyrson  rodzic, członek Samodzielnego Koła Terenowego Nr 200 STO w Gdańsku. 
  10. Bożena Maria Dąbrowska  nauczyciel języka polskiego w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Białymstoku. 
  11. Katarzyna Dolna  nauczyciel nauczania zintegrowanego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku, członek SKT Nr 200 STO w Gdańsku. 
  12. Grażyna Gerlach  nauczyciel matematyki w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku, członek SKT Nr 200 STO w Gdańsku. 
  13. Barbara Gosztyła  nauczyciel języka angielskiego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku. 
  14. Grażyna Grzegorczyk  nauczyciel w szkole prowadzonej przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 21 STO w Warszawie. 
  15. Anna Grzegorzewska  nauczyciel języka angielskiego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku. 
  16. Danuta Jóźwicka-Lamparska  nauczyciel w szkole prowadzonej przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 21 STO w Warszawie. 
  17. Maria Kaznowska  współzałożycielka Koła Terenowego Nr 5 STO i Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 2 STO w Warszawie.  
  18. Gabriela Kosicka  nauczyciel języka angielskiego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku, członek SKT Nr 200 STO w Gdańsku. 
  19. Bożena Kusz  nauczyciel nauczania zintegrowanego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku. 
  20. Beata Łodyga  nauczyciel języka niemieckiego w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym i Społecznym Gimnazjum Nr 8 STO w Białymstoku. 
  21. Joanna Materek  nauczyciel nauczania zintegrowanego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku, członek SKT Nr 200 STO w Gdańsku. 
  22. Wiesława Mordasewicz  pracownik administracyjny w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Białymstoku. 
  23. Dorota Muszyńska  nauczyciel języka angielskiego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku. 
  24. Teresa Palasik  nauczyciel w szkole prowadzonej przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 21 STO w Warszawie. 
  25. Ewa Pernal  współzałożycielka Koła Terenowego Nr 5 STO i Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 2 STO w Warszawie. 
  26. Elżbieta Rucińska  nauczyciel w szkole prowadzonej przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 21 STO w Warszawie. 
  27. Mariola Smoleń  nauczyciel w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku, członek SKT Nr 200 STO w Gdańsku.
  28. Ewa Staszewska  nauczyciel w szkole prowadzonej przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 21 STO w Warszawie. 
  29. Wacława Stoppa nauczyciel wychowania muzycznego w II Podstawowo-Gimnazjalnym Zespole Szkół Społecznych STO w Gdańsku. 
  30. Dorota Szukalska  rodzic, nauczyciel w I Zespole Szkół STO w Gdańsku. 
  31. Anna Tobiacelli  nauczyciel w szkole prowadzonej przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 21 STO w Warszawie. 
  32. Maria Trybowska  nauczyciel w szkole prowadzonej przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 21 STO w Warszawie. 
  33. Marta Tulczyńska  wiceprezes Samodzielnego Koła Terenowego Nr 21 STO w Warszawie. 
  34. Anna Warzecha-Ostrowska  nauczyciel języka polskiego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku, członek SKT Nr 200 STO w Gdańsku. 
  35. Marta Węsierska  nauczyciel bibliotekarz w II Społecznym Gimnazjum STO w Gdańsku. 
  36. Jadwiga Wiśniewska  nauczyciel w szkole prowadzonej przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 21 STO w Warszawie.
  37. Małgorzata Wujczak  nauczyciel nauczania zintegrowanego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku, członek SKT Nr 200 STO w Gdańsku. 
  38. Mariola Wyrzykowska  nauczyciel nauczania zintegrowanego w II Społecznej Szkole Podstawowej STO w Gdańsku, członek SKT Nr 200 STO w Gdańsku. 
  39. Jan Antolak  sekretarz Samodzielnego Koła Terenowego Nr 21 STO w Warszawie. 
  40. Tomasz Frołowicz członek zarządu Samodzielnego Koła Terenowego Nr 9 STO w Gdańsku. 
  41. Krzysztof Jabłoński  członek Komisji Rewizyjnej Samodzielnego Koła Terenowego Nr 21 STO w Warszawie. 
  42. Tomasz Karpiński prezes SKT Nr 156 STO w Zielonej Górze w latach 2001-2004. 
  43. Karol Krajewski  przewodniczący Komisji Rewizyjnej Samodzielnego Koła Terenowego Nr 21 STO w Warszawie. 
  44. Paweł Kwaśniewski  nauczyciel w szkole prowadzonej przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 21 STO w Warszawie. 
  45. Bogdan Niedziółka rodzic, członek SKT Nr 200 STO w Gdańsku. 
  46. Wojciech Niewiadomski  nauczyciel wychowania fizycznego w II Podstawowo-Gimnazjalnym Zespole Szkół Społecznych STO w Gdańsku. 
  47. Waldemar Sopek rodzic, prezes Zarządu SKT Nr 200 STO w Gdańsku w latach 1998-2001. 
  48. Zbigniew Stucki  rodzic, członek Zarządu SKT Nr 200 STO w Gdańsku. 
  49. Mirosław Wrzaszcz rodzic, prezes Zarządu SKT Nr 200 STO w Gdańsku w latach 2001-2003. 
  50. Zbigniew Zawadzak  nauczyciel w szkole prowadzonej przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 21 STO w Warszawie.

    Rok 2005

  1. Beata Borowiec-Janczak neurologopeda w ZSS STO w Żyrardowie.
  2. Maria Chamerska  nauczyciel języka angielskiego w SLO STO w Bielawie.
  3. Hanna Fibich  nauczyciel muzyki w ZSS STO, członek Zarządu KT Nr 148 STO w Żyrardowie.
  4. Katarzyna Gawlik  nauczyciel nauczania początkowego w SSP STO w Bielawie.
  5. Halina Goraj  wychowawca świetlicy szkolnej w ZSO STO w Warszawie.
  6. Anna Grabowska  nauczyciel kształcenia zintegrowanego w SSP Nr 1 STO w Warszawie.
  7. Alina Grudniewska  nauczyciel SG STO i SLO STO w Białymstoku.
  8. Nina Grygoruk  emerytowany nauczyciel w SSP Nr 2 STO w Białymstoku.
  9. Greta Hapunik  opiekun samorządu uczniowskiego w SLO STO w Białymstoku.
  10. Krystyna Jagielska  nauczyciel fizyki i techniki w ZSS STO w Szczecinku.
  11. Beata Kaczanowska  inicjatorka wielu programów i imprez w ZSS STO w Żyrardowie.
  12. Maria Kaczmarek sekretarz SSP Nr 2 STO w Białymstoku.
  13. Zofia Kardasz  pracownik obsługi w SSP Nr 2 STO w Białymstoku.
  14. Alicja Krasowska  nauczyciel biologii w SLO STO w Białymstoku.
  15. Tamara Kryszeń  nauczyciel matematyki w SSP Nr 2 STO w Białymstoku.
  16. Ludmiła Kuźmicka  nauczyciel chemii w SLO STO w Białymstoku.
  17. Bożena Liszewska  nauczyciel plastyki w ZSS STO w Żyrardowie.
  18. Ewa Matowicka  radca prawny pierwszego Prezydenta Białegostoku.
  19. Lucyna Paliwoda nauczyciel w  SSP Nr 1 STO w Białymstoku.
  20. Anna Pańkowska  sekretarka SSP Nr 1 STO w Białymstoku.
  21. Małgorzata Perajska-Riemer rodzic, przewodnicząca Rady Rodziców w ZSS STO w Żyrardowie.
  22. Alina Pietrzyk  członek Zarządu SKT Nr 64 STO w Krakowie.
  23. Beata Rusinowska  rodzic, członek Rady Rodziców w ZSS STO w Żyrardowie, dyrektor Miejskiego Domu Kultury.
  24. Wanda Sadoś  główna księgowa i członek Zarządu PGM w Żyrardowie.
  25. Krystyna Sobiesiak  nauczyciel języka angielskiego w ZSO STO w Warszawie.
  26. Kazimiera Spera  nauczyciel matematyki w ZSO STO w Krakowie.
  27. Katarzyna Stawicka  dyrektor SSP STO i SG STO w Ciechanowie.
  28. Grażyna Stepaniuk-Roszkiewicz  „dobry duszek” SLO STO w Białymstoku.
  29. Sabina Szlichta  członek Zarządu SKT Nr 92 STO w Bielawie.
  30. Ewa Taranienko (pośmiertnie) założycielka SKT Nr 165 STO w Białymstoku.
  31. Barbara Tomecka  Prezes Białostockiego Towarzystwa Oświatowego, osoba integrująca środowisko rodziców szkół niepublicznych Białegostoku.
  32. Elżbieta Tryczyńska  nauczyciel nauczania zintegorwanego w SSP NR 2 STO w Warszawie.
  33. Wiesława Wojtulewska  nauczyciel chemii w SLO STO w Białymstoku.
  34. Iwona Zalewska  współzałożycielka SKT Nr 171 STO i SSP Nr 1 STO w Białymstoku.
  35. Krzysztof Ciołkiewicz  Prezydent Miasta Żyrardów.
  36. Andrzej Kacperski  prawnik, sekretarz Zarządu SKT Nr 64 STO w Krakowie przez dwie kadencje.
  37. Tomasz Kleszczewski  współzałożyciel SKT Nr 171 STO i SSP Nr 1 STO w Białymstoku.
  38. Wojciech Kwiatek  autor metodologii programu PAOW.
  39. Stanisław Niewiadomski  Starosta Powiatu Żyrardowskiego.
  40. Grzegorz Obłękowski  rodzic, członek Rady Rodziców w ZSS STO w Żyrardowie.
  41. Munindra Perera  nauczyciel języka angielskigo w SSP STO i SG STO w Ciechanowie.
  42. Marek Pyziak  nauczyciel wychowania fizycznego w  SSP STO w Bielawie.
  43. Władysław Radwański  nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO STO w Krakowie.
  44. Marian Rusinowski  prezes Żyrardowskiej SM.
  45. Marek Sadecki  członek Zarządu SKT Nr 5 STO, członek Głównej Komisji Rewizyjnej STO.
  46. Wojciech Szlichta  przewodniczący Komisji Rewizyjnej SKT Nr 92 STO w Bielawie.
  47. Krzysztof Tofiło  nauczyciel w SSP Nr 1 STO w Białymstoku.
  48. Tomasz Winiarski  nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO STO w Krakowie.
  49. Edward Zych  pierwszy dyrektor SLO STO w Białymstoku.

    Rok 2006

  1. Alicja Anopczenko – przewodnicząca KR SKT Nr 156 STO w Zielonej Górze.
  2. Dorota Bondar – nauczycielka tańca towarzyskiego w SLO STO w Białymstoku.
  3. Wiesława Gołąbek – psycholog współpracujący SLO STO w Białymstoku.
  4. Gabriela Karolewska – nauczycielka w SPI “Skrzat” STO w Zabrzu.
  5. Marzena Pietras-Koralewska – nauczycielka w SPI “Skrzat” STO w Zabrzu.
  6. Agata Ratkiewicz – nauczycielka języka angielskiego w SLO STO w Białymstoku.
  7. Andrzej Bondar – nauczyciel tańca towarzyskiego w SLO STO w Białymstoku.
  8. Mikołaj Goworko – współtwórca pierwszej niepublicznej szkoły w Białymstoku.
  9. Kirk Steven Palmer – nauczyciel języka angielskiego w SLO STO w Białymstoku.
  10. Jarosław Skubich – pracownik szkoły od 1996 r., nauczyciel.
  11. Józef Szawiec – współtwórca pierwszej niepublicznej szkoły w Białymstoku.
  12. Wojciech Wasilewski – skarbnik SKT Nr 156 STO w Zielonej Górze.

    Rok 2007

  1. Joanna Denert – nauczyciel, wicedyrektor ZSS STO w Augustowie.
  2. Irena Blaska – pracownik ZSS STO w Augustowie od 1995 r. (referent administracyjno-finansowy).
  3. Urszula Teresa Jurgiel – dyrektor ZSS STO w Augustowie, nauczyciel kształcenia zintegrowanego.
  4. Ewa Jurgiewicz – nauczyciel języka niemieckiego w SG Językowo-Informatycznym STO i I SLO im. Zjednoczonej Europy STO w Słupsku.
  5. Małgorzata Kamińska – nauczyciel języka polskiego w SG Językowo-Informatycznym STO i I SLO im. Zjednoczonej Europy STO w Słupsku.
  6. Grzegorz Szuleta – nauczyciel informatyki w SG Językowo-Informatycznym STO i I SLO im. Zjednoczonej Europy STO w Słupsku.
  7. Iwona Kwiatkowska – nauczyciel biologii w SG Językowo-Informatycznym STO i I SLO im. Zjednoczonej Europy STO w Słupsku.
  8. Joanna Biała – nauczyciel nauczania początkowego w SSP Nr 24 STO w Warszawie.
  9. Barbara Kamińska – nauczyciel nauczania początkowego w SSP Nr 24 STO w Warszawie.
  10. Piotr Liedke – nauczyciel historii.
  11. Diana Truchanowicz – nauczyciel języka angielskiego w SLO STO i SG nr 8 STO w Białymstoku.
  12. Barbara Krzeczkowska-Czerwonka – nauczyciel ZSS STO w Bielawie, w latach 1999-2004 dyrektor.
  13. Jolanta Dahlke – nauczyciel w ZSS STO w Bielawie, od 1998 dyrektor SS Muzycznej I St.
  14. Anna Wełna – rodzic, po raz trzeci wybrana na sekretarza Zarządu SKT Nr 92 STO.
  15. Paweł Paluch – wieloletni członek SKT Nr 24 STO, prezes SKT Nr 24 STO w latach 2003-2006.
  16. Lidia Hoffmann – współzałożycielka SSP Nr 2 STO w Poznaniu, nauczyciel w SSP Nr 2 STO.
  17. Danuta Noch – współzałożycielka SSP Nr 2 STO w Poznaniu, wieloletni członek SKT Nr 24 STO, prezes SKT Nr 24 STO w latach 1991-1993.
  18. Marzena Derejko – członek SKT Nr 69 STO, nauczyciel wychowawca w SSP Nr 24 STO w Warszawie.
  19. Małgorzata Wierzbińska-Panek – wicedyrektor ZS Nr 16 STO w Warszawie.
  20. Lech Dąbrowski – członek Zarządu SKT Nr 131 STO.
  21. Jan Betlej – członek Zarządu, wiceprzewodniczący SKT Nr 213 STO.
  22. Roman Kędzior – dyrektor szkół prowadzonych przez SKT Nr 213 STO.
  23. Jan Osikowicz – członek Zarządu, skarbnik SKT Nr 213 STO.
  24. Lucjan Tomalski – prezes SKT Nr 213 STO.
  25. Janusz Wilczak – członek Zarządu SKT Nr 213 STO, przewodniczący KR koła.
  26. Małgorzata Płoneczka – prezes Zarządu SKT nr 226 STO w Zabrzu.

     Rok 2008

  1. Anna Bukowska – nauczycielka języka niemieckiego w ZSS STO w Żyrardowie. 
  2. Halina Czaja – pracownik administracyjny w zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Krakowie. 
  3. Dorota Gogolewska – nauczycielka w SSP nr 2 im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO w Żyrardowie. 
  4. Anna Korska – nauczycielka geografii w III SLO im. J. Słowackiego STO w Krakowie. 
  5. Joanna Kowalska – nauczycielka ZSS STO w Żyrardowie. 
  6. Renata Król – nauczycielka ZSS STO w Żyrardowie. 
  7. Teresa Piech – rodzic, sekretarz Zarządu SKT nr 148 STO w Żyrardowie. 
  8. Anna Warchoł – nauczycielka chemii w SSP nr 4 im. J. Słowackiego STO w Krakowie. 
  9. Halina Żuk – wieloletni prezes SKT nr 165 STO w Białymstoku. 
  10. Zdzisław Bednarek – członek SKT nr 64 STO, nauczyciel historii w III SLO im. J. Słowackiego STO w Krakowie. 
  11. Jacek Bukowski – rodzic, przewodniczący komisji rewizyjnej SKT nr 148 STO w Żyrardowie. 
  12. Andrzej Karbowski – prezes SKT nr 148 STO w Żyrardowie. 
  13. Andrzej Wilk – prezydent Miasta Żyrardowa. 
  14. Wiesław Zyskowski – rodzic, skarbnik SKT nr 148 STO w Żyrardowie.

    Rok 2009

  1. Walentyna Bugłak – nauczyciel języka angielskiego w SG Językowo-Informatycznym STO i I SLO im. Zjednoczonej Europy STO w Słupsku. 
  2. Monika Czyżyk – nauczyciel języka łacińskiego w I SLO im. Zjednoczonej Europy STO w Słupsku. 
  3. Anita Domaros – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w SG Językowo-Informatycznym STO i I SLO im. Zjednoczonej Europy STO w Słupsku. 
  4. Jadwiga Fogiel – członek zarządu SKT nr 158 STO w Radomiu. 
  5. Gabriela Jonik – dyrektor SG Językowo-Informatycznego STO i I SLO im. Zjednoczonej Europy w Słupsku. 
  6. Renata Lenda – członek zarządu SKT nr 158 STO w Radomiu. 
  7. Agnieszka Lisiecka – radna Radomia. 
  8. Ewa Markiewicz – nauczyciel języka angielskiego w ZS nr 16 STO w Warszawie. 
  9. Agnieszka Nowińska-Samsel – nauczyciel matematyki w SSP nr 16 STO i SG nr 16 STO w Warszawie. 
  10. Beata Pawlonka – nauczyciel nauczania zintegrowanego w I SSP im. M. Reja STO i SG nr 1 im. M. Reja STO w Słupsku. 
  11. Anetta Półtorzycka – nauczyciel matematyki  w I SSP im. M. Reja STO i SG nr 1 im. M. Reja STO w Słupsku. 
  12. Małgorzata Zając – pracownik Urzędu Miejskiego w Radomiu. 
  13. Piotr Gumienny – nauczyciel matematyki w I SLO im. Zjednoczonej Europy STO w Słupsku. 
  14. Eugeniusz Kaczmarek – dyrektor Wydziału Inwestycji w Radomiu. 
  15. Andrzej Kosztowniak – prezydent miasta Radomia. 
  16. Igor Marszałkiewicz – wiceprezydent miasta Radomia. 
  17. Mariusz Mojsiuk – nauczyciel muzyki oraz wiedzy o kulturze w SG Językowo-Informatycznym STO i I SLO im. Zjednoczonej Europy STO w Słupsku. 
  18. Krzysztof Skawiński – członek zarządu SKT nr 158 STO w Radomiu. 
  19. Barbara Kędzierska – sekretarka w I ZS STO w Gdańsku.
  20. Marzena Bielewicz – nauczycielka w I ZS STO w Gdańsku. 
  21. Bożena Ptak – nauczycielka w I ZS STO w Gdańsku. 
  22. Małgorzata Polczyk – nauczycielka w I ZS STO w Gdańsku. 
  23. Beata Dettlaff – nauczycielka w I ZS STO w Gdańsku. 
  24. Grażyna Niemyjska – nauczycielka w I ZS STO w Gdańsku.

    Rok 2010

  1. Małgorzata Ukleja – członek Zarządu SKT nr 158 w Radomiu.
  2. Barbara Deja – dyrektor I Społecznej Szkoły Podstawowej STO i Społecznego Gimnazjum STO w Radomu.
  3. Beata Dudek – nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie.
  4. Elżbieta Matuszewska – nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie.
  5. Wiktotria Thierry-Frańczak  – nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie.
  6. Zofia Świtała  – nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie.
  7. Iwona Jóźwiak – nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie.
  8. Bogusław Kujawa – nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie.
  9. Krystyna Gierszewska – Prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 131 STO w Człuchowie.
  10. Zdzisław Staszków – Członek Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 131 STO w Człuchowie.
  11. Ewa Jagoda Ekert – nauczycielka chemii w Zespole Szkół Społecznych w Człuchowie.
  12. Ludwik Tarachowicz – nauczyciel chemii w Zespole Szkół Społecznych w Człuchowie.
  13. Małgorzata Stankowska Staszczyk – nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie w Zespole Szkół Społecznych w Człuchowie.
  14. Anna Stankowska Spieszna – nauczycielka biologii w Zespole Szkół Społecznych w Człuchowie.
  15. Grzegorz Ringwelski – nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół Społecznych w Człuchowie.
  16. Anna Porębska – dyrektor Liceum Społecznego w Radomiu w Zespole szkół Społecznych w Radomiu.
  17. Leszek Korwin-Piotrowski – Prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 171 STO w Białymstoku od 1998 do roku 2007.
  18. Danuta Iwaniuk – nauczycielka matematyki w SSP nr 1 STO w Białymstoku.
  19. Jolanta Lewonowska – nauczycielka języka polskiego w SSP nr 1 STO w Białymstoku.
  20. Joanna Łodzińska – nauczycielka języka polskiego w SSP nr 1 STO w Białymstoku.
  21. Bohdan Marciuk – nauczyciel informatyki i techniki w SSP nr 1 STO w Białymstoku.
  22. Janina Orłowska – nauczycielka chemii w SSP nr 1 STO w Białymstoku.
  23. Elżbieta Olżańska – nauczycielka chemii w SSP nr 1 STO w Białymstoku.
  24. Eliasz Tichoniuk – nauczyciel chemii w SSP nr 1 STO w Białymstoku.
  25. Dorota Mężyńska – nauczycielka religii w SSP nr 1 STO w Białymstoku.
  26. Honorata Krajewska – Księgowa w SSP nr 1 STO w Białymstoku.
  27. Marta Pilecka-Lalewicz – dyrektor SPP im. Rady Europy i Społecznego Gimnazjum Językowego w Lubinie.
  28. Jan Raduchowski – Prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 59 STO w Lubinie.
  29. Beata Petrykowska – wicedyrektor ZSS w Lubinie.
  30. Halina Waszkiewicz-Rosiek – dyrektor Społecznej Szkoły Muzycznej I St. w Tymbarku.
  31. Irena Wilczek-Sowa – Prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 99 STO w Tymbarku.
  32. Barbara Szostak – dyrektor Zespołu Społecznego Gimnazjum i I Społecznej Szkoły Podstawowej Specjalnej „Dać Szansę” Samodzielnego Koła Terenowego nr 102 STO w Warszawie.
  33. Juliusz Batura – nauczyciel plastyki w Zespole Szkół Społecznych STO w Augustowie.
  34. Janina Osewska – wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Społecznych w Augustowie.
  35. Krzysztof Przekop – prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 14 STO w Augustowie.
  36. Marta Białobrzeska – nauczycielka języka polskiego w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku. 
  37. Ewa Marta Tyburczy – nauczycielka języka francuskiego w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku. 
  38. Anna Wysocka – nauczycielka języka polskiego i nauczycielka bibliotekarstwa w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku. 
  39. Krystyna Zofia Kaczyńska – nauczycielka matematyki, była wicedyrektorka w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku.
  40. Beata Górka – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Społecznych nr 16 STO w Warszawie.
  41. Grażyna Kańska – nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół Społecznych nr 16 STO w Warszawie.
  42. Monika Plenzner – nauczycielka edukacji początkowej i reedukator w Zespole Szkół Społecznych nr 16 STO w Warszawie.
  43. Edyta Prosuł – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, pedagog, logopeda w Zespole Szkół Społecznych STO w Bielawie.
  44. Elżbieta Kutypa-Siwoń – nauczycielka języka polskiego w Zespole Szkół Społecznych STO w Bielawie.
  45. Aldona Rybka – księgowa w Zespole Szkół Społecznych STO w Bielawie.
  46. Ryszarda Oleksyszyn – sekretarz w Zespole Szkół Społecznych STO w Bielawie.
  47. Eugeniusz Śniegowski – dyrektor Zespołu Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.
  48. Jacenty Kawecki – członek SKT nr 56 STO w Częstochowie.
  49. Marek Nowacki – nauczyciel historii i WOS w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Z. Herberta STO, członek SKT nr 56 STO w Częstochowie.
  50. Małgorzata Winiarska – sekretarz szkoły w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Z. Herberta STO, członek SKT nr 56 STO w Częstochowie.
  51. Danuta Zatyka – wicedyrektor szkół im. Z. Herberta STO, członek SKT nr 56 STO w Częstochowie.
  52. Małgorzata Ziembaczewska – członek SKT nr 56 STO w Częstochowie. 
  53. Magdalena Kawęcka – członek i Prezes SKT nr 28 STO w Katowicach.
  54. Janusz Kral – członek i były Prezes SKT nr 28 STO w Katowicach.
  55. Ewa Lewicka – członek i były Prezes SKT nr 28 STO w Katowicach.
  56. Iwona Nieznańska-Susfał – były członek i były Skarbnik SKT nr 28 STO w Katowicach.
  57. Czesław Samira-Gajny – członek i były Sekretarz SKT nr 28 STO w Katowicach.
  58. Małgorzata Jarząbek – członek SKT nr 28 STO, sekretarz I Zespole Ogólnokształcących Szkół Społecznych w Katowicach.
  59. Beata Andrysek-Drzewiecka – członek SKT nr 28 STO, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w I Zespole Ogólnokształcących Szkół Społecznych Katowicach.
  60. Felicja Porada – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w I Zespole Ogólnokształcących Szkół Społecznych w Katowicach.
  61. Celina Warszawska – nauczyciel matematyki w szkole w I Zespole Ogólnokształcących Szkół Społecznych Katowicach.
  62. Jerzy Burzyk – nauczyciel chemii w I Zespole Ogólnokształcących Szkół Społecznych w Katowicach.
  63. Ireneusz Zjawiony – nauczyciel chemii w I Zespole Ogólnokształcących Szkół Społecznych w Katowicach.
  64. Małgorzata Gardzina – nauczyciel w Zespole Szkół STO w Warszawie.
  65. Bożena Borowska – członek koła, członek Zarządu w SKT nr 25 w Warszawie.
  66. Grażyna Lubańska – członek STO, sekretarz Zarządu w SKT nr 25 w Warszawie.
  67. Hanna Jaczkowska – członek STO, założyciel i dyrektor szkoły (przez pierwsze 6 lat) w Warszawie.
  68. Robert Wajnert – członek koła, z-ca dyrektora w Społecznej Szkole Podstawowej nr 14 STO i Społecznym Gimnazjum nr 4 STO  w Warszawie.
  69. Ewa Hryszkiewicz – członek koła, wicedyrektor i nauczyciel/wychowawca w Społecznej Szkole Podstawowej nr 14 STO i Społecznym Gimnazjum nr 4 STO w Warszawie.
  70. Martyna Siemaszko – członek koła, nauczyciel/wychowawca w Społecznej Szkole Podstawowej nr 14 STO i Społecznym Gimnazjum nr 4 STO w Warszawie.
  71. Joanna Jankowska – nauczycielka nauczania zintegrowanego w Zespole Szkół Społecznych STO w Szczecinku.
  72. Bernard Kowalczyk – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Społecznych STO w Szczecinku.
  73. Barbara Malinowska – nauczycielka, wicedyrektor szkoły w Zespole Szkół Społecznych STO w Szczecinku.
  74. Janusz Rautszko – członek koła, przewodniczący rady szkoły w Zespole Szkół Społecznych STO w Szczecinku.
  75. Mariusz Ryndak – członek koła, były prezes i wiceprezes w SKT nr 47 STO w Szczecinku.
  76. Beata Bednarska – dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących STO w Kluczborku.
  77. Paweł Łęcki – członek Zarządu Koła, były prezes SKT nr 24 STO w Poznaniu.
  78. Agata Ludwa – dyrektor Zespołu Szkół Społecznych nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego STO w Poznaniu.
  79. Bogusław Jasiński – były prezes SKT nr 30 STO w Tychach, były członek Głównej Komisji Rewizyjnej STO.
  80. Andrzej Linert – pierwszy dyrektor Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Josepha Conrada Korzeniowskiego STO w Tychach.
  81. Henryk Bielas – nauczyciel języka polskiego, od 15 lat w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Tychach.
  82. Tadeusz Sosiński – członek SKT nr 30 STO w Tychach, dyrektor Społecznego Liceum Ogólnokształcącego i Społecznej Szkoły Podstawowej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego STO w Tychach.
  83. Halina Lutrowicz – członek SKT nr 30 STO w Tychach, nauczycielka języka polskiego i wiedzy o kulturze.
  84. Izabela Wędzony – członek SKT nr 30 STO w Tychach, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.
  85. Mieczysława Filipczyk – prezes, a później wieloletni członek SKT nr 30 STO w Tychach.
  86. Bolesław Twaróg – członek SKT nr 30 STO w Tychach, jeden z założycieli Koła.
  87. Bolesław Józkowicz – członek SKT nr 30 STO w Tychach, jeden z założycieli Koła.
  88. Krystyna Garlicka – współzałożycielka Koła nr 20 STO i szkoły, aktywna w Zarządzie Koła, w latach 1990-99 pełniła funkcję Skarbnika. 
  89. prof. Andrzej Pfitzner – członek SKT nr 20 STO w Warszawie od 1990 roku, jeden z założycieli koła i szkoły, od 1990 roku przez kilkanaście lat pełnił funkcję przewodniczącego Rady Szkoły.
  90. Genowefa Żurańska – Główna Księgowa SKT nr 20 STO i Szkoły od 1991 roku.
  91. Katarzyna Baranowicz – od początku istnienia SSP nr 9 STO w Warszawie do roku 2006 była nauczycielką wychowania fizycznego, a także członkiem SKT nr 20 STO.  Pełniła również funkcję wicedyrektora Szkoły.
  92. Marek Kaczorowski – Prezes Zarządu SKT nr 20 STO w latach 2004-2010.
  93. Zbigniew Żebrowski – aktywny członek Zarządu SKT nr 20 STO od 1990 do 2004, jeden z założycieli Koła i szkoły.
  94. Antonina Kalarus – jedna z założycielek bytomskiego Koła STO; od czasu założenia Koła do dziś pracuje w Zarządzie Koła.
  95. Joanna Klimas – nauczycielka z 13-letnim stażem w ZOSS w Bytomiu; animatorka bardzo wielu przedsięwzięć i projektów edukacyjnych.
  96. Małgorzata Warwas – nauczycielka wychowania fizycznego z 18-letnim stażem w ZOSS w Bytomiu; organizatorka wielu krajowych i zagranicznych wyjazdów sportowych dla uczniów. 
  97. Marzena Secomska – wiloletni prezes SKT nr 144 STO w Warszawie.

   Rok 2011

  1. Piotr Kostrzyński – dyrektor Społecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 7 im. Bronisława Geremka STO i Społecznego Gimnazjum nr 55 STO w Warszawie.
  2. Agata Korzeniowska – członek Samodzielnego Koła Terenowego nr 76 STO w Ciechanowie. 
  3. Mariusz Stawicki – członek Samodzielnego Koła Terenowego nr 76 STO w Ciechanowie.
  4. Dorota Mądry – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w SSP STO w Jeleniej Górze.
  5. Hanna Suzanowicz – nauczyciel języka angielskiego w SSP STO w Jeleniej Górze.
  6. Jacek Szelągowski – nauczyciel wychowania fizycznego w SSP STO w Jeleniej Górze.
  7. Elżbieta Kalisz – wieloletnia księgowa SSP i SG STO w Jeleniej Górze.
  8. Małgorzata Giezek-Kaczmarek – wieloletni prezes SKT nr 72 STOw Jeleniej Górze.
  9. Elżbieta Ciecierska – wieloletnia księgowa ZS Nr 16 STO w Warszawie.
  10. Stanisława Tężyńska – wieloletnia karierka w ZS Nr 16 STO w Warszawie.
  11. Janina Pochmurska – wieloletni nauczyciel w  ZS Nr 16 STO w Warszawie.
  12. Zofia Downarowicz – wieloletni nauczyciel w  ZS Nr 16 STO w Warszawie.
  13. Hanna Wolska – Wieloletni członek Zarządu Koła nr 26 STO w Warszawie.
  14. Piotr Wyszomirski – prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 218 STO w Gdyni.
  15. Anna Stasiowska – dyrektor Gdyńskiego Liceum Autorskiego STO.
  16. Agnieszka Milbrandt – dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 30 STO i Społecznego Gimnazjum Nr 5 STO w Warszawie.
  17. Elżbieta Paśko – sekretarz Zespołu Szkół Podstawowej Nr 10 i Gimnazjum Nr 27 STO w Warszawie.
  18. Małgorzata Jędrzejczak-Podogrocka – nauczyciel Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ewarysta Estkowskiego STO w Łodzi.
  19. Urszula Michalska – nauczyciel Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ewarysta Estkowskiego STO w Łodzi.
  20. Krystyna Stępkowska – nauczyciel Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ewarysta Estkowskiego STO w Łodzi.  
  21. Małgorzata Włodarczyk – nauczyciel Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ewarysta Estkowskiego STO w Łodzi.
     

   Rok 2012

  1. Anna Czarnecka – nauczyciel Społecznej Szkoły Muzycznej I St. STO w Bielawie.  
  2. Kazimierz Michalik – nauczyciel Społecznej Szkoły Muzycznej I St. STO w Bielawie.  
  3. Paweł Wólkiewicz – nauczyciel Społecznej Szkoły Muzycznej I St. STO w Bielawie.
  4. Kamila Lewicka – dyrektor  Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego STO w Warszawie.
  5. Jolanta Szmeja – księgowa w I Społecznej Szkole Podstawowej w Radomiu.
  6. Gabriela Marzec – nauczyciel w I Społecznej Szkole Podstawowej w Radomiu.
  7. Helena Dorocińska – nauczyciel chemii w I Społecznej Szkole Podstawowej w Radomiu.
  8. Barbara Popiela – nauczyciel rytmiki w I Społecznej Szkole Podstawowej w Radomiu.
  9. Magdalena Olszak – pedagog szkolny w I Społecznej Szkole Podstawowej w Radomiu. 
  10. Danuta Matysiak – nauczyciel nauczania zintegrowanego w I Społecznej Szkole Podstawowej w Radomiu.
  11. Agnieszka Bińkowska – nauczyciel wychowania fizycznego w I Społecznej Szkole Podstawowej w Radomiu.
  12. Zuzanna Jaroszek – pracownik administracji i obsługi w I Społecznej Szkole Podstawowej w Radomiu.
  13. Agata Baczewska – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku.
  14. Marta Rajecka – księgowa w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku.
  15. Bernarda Trofimczuk – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku.
  16. Dorota Lulińska-Rytel – prezes SKT nr 134 STO w Warszawie.
  17. Tadeusz Bartnik – nauczyciel w I Społecznej Szkole Podstawowej STO w Radomiu.
  18. Barbara Kozłowska – wiceprezes Zarządu SKT nr 165 w Białymstoku.
  19. Zdzisław Pawiłojć – dyrektor Społecznego Ogniska Muzycznego STO w Słupsku.
  20. Elżbieta Siejka – dyrektor administracyjny Społecznej Szkoły Podstawowej nr 30 STO i Społecznego Gimnazjum nr 5 STO w Warszawie.
  21. Ewa Wróblewska – zastępca dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

    Rok 2013

  1. Sławomir Garbuliński – prezes SKT nr 21 STO w Warszawie.
  2. Andrzej Gawenda – dyrektor Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO w Bytomiu.
  3. Katarzyna Rajczewska – sekretarz ZSO w Warszawie, członek SKT nr 21 STO.
  4. Dorota Szostak – prezes SKT nr 65 STO w Warszawie.
  5. Krzysztof Para – prezes SKT nr 67 STO w Zakopanem.
  6. Barbara Wilczyńska –  dyrektor Zespołu Społecznych Szkół Ogólnokształcących STO w Zakopanem.
  7. Halina Czyżewska – nauczyciel języka francuskiego w Społecznym Gimnazjum Nr 8 STO i Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Białymstoku.
  8. Wioletta Kuryłowicz – nauczyciel w Społecznym Gimnazjum Nr 8 STO i Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Białymstoku.
  9. Jadwiga Ptak – pracownik Zespołu Szkół Społecznych STO w Białymstoku.
  10. Magdalena Cegłowska-Lewińska – nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół nr 16 STO w Warszawie
  11. Zbigniew Dranka – członek Komisji Rewizyjnej Samodzielnego Koła Terenowego nr 213 STO w Jaśle
  12. Anna Łącka – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół nr 16 STO w Warszawie
  13. Jacek Pyrć – członek Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 99 STO w Tymbarku
  14. Jan Rosiek – wiceprezes Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 99 STO w Tymbarku
  15. Robert Rosiek – nauczyciel w Społecznej Szkole Muzycznej I St. w Tymbarku
  16. Janusz Wilczak – przewodniczący Komisji Rewizyjnej Samodzielnego Koła Terenowego nr 213 STO w Jaśle
  17. Jadwiga Filipiak – prezes Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 13 STO w Bytomiu
  18. Piotr Koj – członek Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 13 STO w Bytomiu, wieloletni dyrektor Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO w Bytomiu
  19. Grażyna Młynarska – członek Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 13 STO w Bytomiu. 

    Rok 2014

  1. Beata Ciesielczyk – nauczyciel w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  2. Renata Ćwik – nauczyciel w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  3. Małgorzata Firsiof –wicedyrektor Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  4. Krzysztof Grala – nauczyciel w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  5. Irena Karolczyk-Warcok – nauczyciel w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  6. Danuta Krzaczkowska – bibliotekarz w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  7. Katarzyna Michoń – nauczyciel w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  8. Włodzimierz Paszyński – Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy.
  9. Barbara Rakicka – nauczyciel w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  10. Mirosław Sielatycki – Zastępca Dyrektora Biura Edukacji m.st. Warszawy.
  11. Krystyna Sirota – pedagog szkolny w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  12. Przemysław Stecewicz – nauczyciel w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  13. Katarzyna Więckowska – nauczyciel w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  14. Magdalena Zaborowska-Zagórska – nauczyciel w Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 STO im. Noblistów Polskich w Szczecinie.
  15. Bożena Zarzembska – koordynator klas 0-3 w Zespole Szkół Społecznych nr 1 STO w Warszawie.
  16. Katarzyna Ziółkowska – koordynator klas 4-6 w Zespole Szkół Społecznych nr 1 STO w Warszawie.
  17. Maciej Cirin – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych nr 3 STO w Krakowie.
  18. Jolanta Pierzchała – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych nr 3 STO w Krakowie.
  19. Jacek Bąk – nauczyciel historii w 2. Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie.
  20. Krzysztof Dmowski – nauczyciel języka angielskiego w 2. Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie.
  21. Rafał Kardaś – nauczyciel geografii w Zespole Szkół Społecznych im. Pawła Jasienicy  STO w Warszawie.
  22. Anna Kosmala – wicedyrektor Zespołu Szkół Społecznych im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie.
  23. Jan Skrzypek – nauczyciel przedmiotów artystycznych w Zespole Szkół Społecznych im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie.
  24. Beata Stępniewska – nauczyciel matematyki w 2. Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie.
  25. Zyta Woźniak – wieloletni nauczyciel w 2. Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie.
  26. Karolina Błoch – nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół Społecznych nr 1 STO w Warszawie, członek SKT nr 21 STO w Warszawie.
  27. Marzena Karbowska – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Społecznych nr 1 STO w Warszawie, sekretarz zarządu SKT nr 21 STO w Warszawie.
  28. Agnieszka Obłój – nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół Społecznych nr 1 STO w Warszawie, członek SKT nr 21 STO w Warszawie.
  29. Tomasz Obłój – nauczyciel muzyki w Zespole Szkół Społecznych nr 1 STO w Warszawie, członek SKT nr 21 STO w Warszawie.
  30. Paweł Janczy – nauczyciel w Społecznej Szkole Muzycznej I St. w Tymbarku.
  31. Kinga Jurowicz – nauczyciel w Społecznej Szkole Muzycznej I St. w Tymbarku.
  32. Zofia Kulig – księgowa w Społecznej Szkole Muzycznej I St. w Tymbarku.
  33. Halina Rolka – członek Zarządu SKT nr 99 STO w Tymbarku.
  34. Jolanta Skwarczek-Ichas – pierwsza prezes Zarządu SKT nr 99 STO w Tymbarku.
  35. Józef Smoter – nauczyciel w Społecznej Szkole Muzycznej I St. w Tymbarku.
  36. Monika Płachta – nauczyciel w Społecznej Szkole Muzycznej I St. w Tymbarku.
  37. Hanna Królikowska  – nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół STO im. Ewarysta Estkowskiego STO w Łodzi.
  38. Anita Stępczyńska – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół STO im. Ewarysta Estkowskiego STO w Łodzi.
  39. Anna Zając – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół STO im. Ewarysta Estkowskiego STO w Łodzi.
  40. Joanna Długołęcka-Sobczak – członek Komisji Rewizyjnej SKT nr 21 w Warszawie.
  41. Marcin Salski – prezes Zarządu SKT nr 21 STO w Warszawie.
  42. Aleksandra Siwicka – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Społecznych nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie, członek SKT nr 21 STO w Warszawie.
  43. Zofia Tulczyńska – nauczyciel geografii i WOS w Zespole Szkół Społecznych nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie, członek SKT nr 21 STO w Warszawie.
  44. Marta Żebrowska-Puchalska – dyrektor Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej w Warszawie.

    Rok 2015

  1. Anna Fligiel-Żuczek – nauczyciel w Społecznym Gimnazjum nr 14 w Warszawie.
  2. Bożena Krzyżanowska – nauczyciel w Społecznym Gimnazjum nr 14 w Warszawie, członek SKT nr 104 STO w Warszawie.
  3. Joanna Lubas – nauczyciel w Społecznym Gimnazjum nr 14 w Warszawie.
  4. Bernadeta Obrębowska – nauczyciel w Społecznym Gimnazjum nr 14 w Warszawie, członek SKT nr 104 STO w Warszawie.
  5. Barbara Rosińska – księgowa w Społecznym Gimnazjum nr 14 w Warszawie.
  6. Katarzyna Rudnicka – nauczyciel w Społecznym Gimnazjum nr 14 w Warszawie.
  7. Tomasz Tatkowski – dyrektor Społecznego Gimnazjum nr w Warszawie, członek SKT nr 104 STO w Warszawie. 
  8. Andrzej Bajll – pracownik administracyjny w Zespole Szkół STO na Bemowie w Warszawie. 
  9. Bożenna Pielacińska – wychowawca świetlicy w Zespole Szkół STO na Bemowie w Warszawie. 
  10. Czesława Bajll – pracownik administracyjny w Zespole Szkół STO na Bemowie w Warszawie. 
  11. Filip Wojewoda – nauczyciel WF w Zespole Szkół STO na Bemowie w Warszawie.
  12. Marzena Raczko – wychowawczyni w Zespole Szkół STO na Bemowie w Warszawie.
  13. Agnieszka Mendrzejewska – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół STO w Słupsku.
  14. Małgorzata Niciejewska – nauczyciel biologii i przyrody w Zespole Szkół STO w Słupsku.
  15. Marzena Burczyk – pedagog w Zespole Szkół STO w Słupsku.
  16. Sławomir Maculewicz – członek Komisji Rewizyjnej SKT nr 20 STO w Warszawie.
  17. Andrzej Kowalczyk – członek Zarządu SKT nr 20 STO w Warszawie.
  18. Andrzej Niedziela – wiceprezes Zarządu SKT nr 20 STO w Warszawie.
  19. Bogdan Kuzio – członek Komisji Rewizyjnej SKT nr 20 STO w Warszawie.
  20. Jerzy Klemba – przewodniczący Komisji Rewizyjnej SKT nr 20 STO w Warszawie.
  21. Marcin Żuk – skarbnik Zarządu SKT nr 20 STO w Warszawie.
  22. Małgorzata Walczak-Iwanowska – dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 STO w Warszawie.
  23. Halina Wnuk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 STO w Warszawie.
  24. Leokadia Szymańska – nauczyciel w Zespole Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 STO w Warszawie.
  25. Tomasz Wasiak – nauczyciel w Zespole Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 STO w Warszawie.
  26. Jolanta Falkowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 STO w Warszawie.
  27. Halina Saracyn – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 STO w Warszawie.
  28. Jarosław Berdyński – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 STO w Warszawie.
  29. Ewa Cwalińska – kierownik świetlicy szkolnej w Zespole Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 STO w Warszawie.
  30. Beata Merlewska-Budzik – prezes Zarządu SKT nr 20 STO w Warszawie.
  31. Jolanta Cempel – Stępień–Dyrektor Społecznego Przedszkola STO w Teresinie, członek SKT nr 237 STO w Teresinie.
  32. Małgorzata Bańkowska – nauczyciel w Społecznym Przedszkolu Integracyjnym STO w Teresinie, członek SKT nr 237 STO w Teresinie. 
  33. Lidia Bieniek – nauczyciel matematyki i fizyki w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 i Społecznym Gimnazjum nr 333 w Warszawie. 
  34. Anna Małgorzata Grzegorczyk – nauczyciel języka niemieckiego i psycholog  w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 i Społecznym Gimnazjum nr 333 w Warszawie. 
  35. Sabina Korzysz – nauczyciel języka polskiego i wychowawca w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 i Społecznym Gimnazjum nr 333 w Warszawie. 
  36. Elżbieta Kubińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i historii w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 i Społecznym Gimnazjum nr 333 w Warszawie.
  37. Zuzanna Katarzyna Łukaszewska-Lamprecht – Bibliotekarz, nauczyciel tańca, rytmiki savoir-vivre,  kierownik administracji i pedagog szkolny w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 i Społecznym Gimnazjum nr 333 w Warszawie.
  38. Joanna Bełtowska – nauczyciel w Zespole Szkół STO w Bielawie.
  39. Krystyna Waś – nauczyciel w Zespole Szkół STO w Bielawie.
  40. Roman Wieczorek – wieloletni członek STO, były Prezes SKT nr 92 w Bielawie, były członek GKR STO.
  41. Stanisław Urbanek – nauczyciel w Zespole Szkół STO w Bielawie.
  42. Artur Wołowski – nauczyciel w Zespole Szkół STO w Bielawie.
  43. Joanna Bezzubik – nauczyciel historii w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku
  44. Dorota Dobrowolska – nauczyciel biologii i wicedyrektor w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku
  45. Dobiesław Henryk Hruszka – wiceprezes Zarządu SKT nr 91 STO w Białymstoku
  46. Urszula Jurczykowska – nauczyciel plastyki i muzyki w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku
  47. Karol Ryszard Kita – wiceprezes Zarządu SKT nr 91 STO w Białymstoku
  48. Anna Kolendo – wiceprezes Zarządu SKT nr 91 STO w Białymstoku
  49. Mirosława Grażyna Pypczyńska – nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Społecznych STO w Białymstoku
  50. Witold Borkowski – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Warszawie
  51. Maria Dziewięcka – nauczyciel biologii w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Warszawie
  52. Marek Gostomski – konserwator w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Warszawie
  53. Zbigniew Jelonek – dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących STO w Warszawie
  54. Janina Kucharska – sekretarz w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Warszawie
  55. Agnieszka Orkisz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Warszawie
  56. Elżbieta Starzyńska – nauczyciel muzyki i zajęć artystycznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Warszawie
  57. Jacek Woźniak – członek SKT nr 141 STO w Warszawie
  58. Małgorzata Woźniak – pielęgniarka w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Warszawie
  59. Beata Bartnik – nauczyciel języka polskiego w Społecznym Gimnazjum nr 2 i I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie, członek ZK SKT nr 56 STO w Częstochowie
  60. Katarzyna Borówka – nauczyciel matematyki w Społecznym Gimnazjum nr 2 i I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie
  61. Anna Janosik – nauczyciel języka francuskiego w Społecznym Gimnazjum nr 2 i I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie
  62. Maria Jasińska – w latach 1996-2005 nauczyciel w Społecznym Gimnazjum nr 2 i I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie
  63. Tomasz Kozłowski – nauczyciel religii w Społecznym Gimnazjum nr 2 i I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie
  64. Barbara Kurdziel – nauczyciel języka angielskiego w Społecznym Gimnazjum nr 2 i I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie
  65. Małgorzata Marciniak – nauczyciel biologii w Społecznym Gimnazjum nr 2 i I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie
  66. Elżbieta Michalska – Skarbnik Zarządu SKT nr 56 STO w Częstochowie
  67. Maria Pyzik – nauczyciel biologii w Społecznym Gimnazjum nr 2 i I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie
  68. Ilona Tutaj – nauczyciel języka polskiego w Społecznym Gimnazjum nr 2 i I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie
  69. Teresa Wróbel – nauczyciel fizyki w Społecznym Gimnazjum nr 2 i I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie
  70. Włodzimierz Graczyk – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO w Żyrardowie
  71. Irena Lipska – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO w Żyrardowie
  72. Iwona Agnieszka Oskiera-Gałecka – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO w Żyrardowie
  73. Marek Piekarski – członek Komisji Rewizyjnej  Samodzielnego Koła Terenowego nr 148 STO w Żyrardowie
  74. Anna Petelicka – skarbnik zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 148 STO w Żyrardowie
  75. Przemysław Turkowski – psycholog w Zespole Szkół Społecznych STO w Żyrardowie
  76. Małgorzata Renata Werens – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO w Żyrardowie
  77. Agnieszka Anna Wronkowska – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO w Żyrardowie
  78. Leszek Bałda – nauczyciel w Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 STO w Legionowie
  79. Katarzyna Dudkowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej  w Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 STO w Legionowie
  80. Małgorzata Mirkowska-Grabowska – nauczyciel plastyki i etyki w Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 STO w Legionowie
  81. Bożena Pakuła – nauczyciel języka polskiego w Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 STO w Legionowie
  82. Renata Czubaj – nauczyciel biologii w Zespole Szkół Społecznych „Bachmacka” STO w Warszawie
  83. Renata Korolczuk – nauczyciel przyrody  w Zespole Szkół Społecznych „Bachmacka” STO w Warszawie
  84. Piotr Krzesicki – nauczyciel historii w Zespole Szkół Społecznych „Bachmacka” STO w Warszawie
  85. Bartosz Tymiński – dyrektor Zespołu Szkół Społecznych „Bachmacka” STO w Warszawie
  86. Grzegorz Basińsk – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych nr 1 STO w Częstochowie
  87. Maria Radomska – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych nr 1 STO w Częstochowie
  88. Joanna Śpiewak – nauczyciel w Społecznym Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie STO w Ciechanowie
  89. Anna Narcyza Banasik – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 STO w Warszawie
  90. Ewa Rękas-Jannasz – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 STO w Warszawie
  91. Magdalena Milewska – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 STO w Warszawie
  92. Dorota Boryczko – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Josepha Conrada Korzeniowskiego STO w Tychach
  93. Edward Karolczuk – nauczyciel historii i WOS w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Josepha Conrada Korzeniowskiego STO w Tychach
  94. Edyta Razmus – dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Josepha Conrada Korzeniowskiego STO w Tychach
  95. Jacek Bednorz – prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 28 STO w Katowicach 
  96. Marta Gawrońska – zastępca dyrektora Zespołu Ogólnokształcących Szkół Społecznych im. St. Konarskiego STO w Katowicach
  97. Ryszard Juzwa – nauczyciel w Zespole Ogólnokształcących Szkół Społecznych im. St. Konarskiego STO w Katowicach
  98. Aneta Strokosz – nauczyciel w Zespole Ogólnokształcących Szkół Społecznych im. St. Konarskiego STO w Katowicach
  99. Iwona Lucińska – prezes SKT nr 50 STO w Starachowicach
  100. Anna Babicka – pedagog szkolny w Społecznej Szkole Podstawowej STO i w Społecznym Gimnazjum  STO w Starachowicach
  101. Iwona Madejska – sekretarz Społecznej Szkoły Podstawowej STO i Społecznego Gimnazjum STO w Starachowicach
  102. Dorota Glina – dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Starachowicach

Rok 2016

  1. Iwona Rynarzewska-Zaleska – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO w Szczecinku
  2. Elżbieta Szostak – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO w Szczecinku
  3. Iwona Torska-Szabałowska – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO w Szczecinku
  4. Katarzyna Gąsienica – członek zarządu SKT nr 67 STO w Zakopanem
  5. Beata Karp – prezes zarządu SKT nr 67 STO w Zakopanem
  6. Janusz Kubina – skarbnik zarządu SKT nr 67 STO w Zakopanem
  7. Joanna Wilczyńska – nauczyciel Zespołu Społecznych Szkół Ogólnokształcących STO w Zakopanem
  8. Katarzyna Kossakowska – dyrektor Zespołu Szkół Społecznych STO w Ostrołęce
  9. Agnieszka Krak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Społecznych STO w Ostrołęce
  10. Lidia Prusik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przyrody w Zespole Szkół Społecznych STO w Ostrołęce
  11. Piotr Żyłka – prezes zarządu SKT nr 116 STO w Ostrołęce
  12. Izabela Budzyńska – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w Warszawie
  13. Beata Jadwiga Kempińska  – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w Warszawie
  14. Małgorzata Hanna Kosieniak – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w Warszawie
  15. Ewa Snuszka  – nauczyciel w Zespole Szkół Społecznych STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w Warszawie
  16. Maria Kulińska – sekretarz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 STO w Krakowie
  17. Michał Niedźwiedź – nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 STO w Krakowie
  18. Jarosław Krzyżanowski – rodzic dziecka z I Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Radomiu
  19. Dariusz Kupidura – rodzic dziecka z I Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Radomiu
  20. Dawid Piasek – rodzic dziecka z I Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Radomiu
  21. Janusz Skowroński – rodzic dziecka z I Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Radomiu
  22. Katarzyna Brodecka – skarbnik Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 55 STO w Łodzi
  23. Jerzy Dubec – wieloletni prezes i wiceprezes Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 55 STO w Łodzi
  24. Mariusz Jagóra – wieloletni prezes i wiceprezes Zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 55 STO w Łodzi
  25. Katarzyna Synder-Tamborska – członek Samodzielnego Koła Terenowego nr 55 STO w Łodzi
  26. Grzegorz Czerpak – pierwszy prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 238 STO w Darłowie
  27. Joanna Tarkowska – dyrektor  Zespołu Szkół Społecznych im. Lotników Morskich STO w Darłowie
  28. Robert Wencel – członek Komisji Rewizyjnej Samodzielnego Koła Terenowego nr 238 STO w Darłowie
  29. Małgorzata Starczewska-Aksamit – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO im. J. Słowackiego STO w Krakowie 
  30. Wioletta Janecka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Społecznych im. Ewarysta Estkowskiego w Łodzi  
  31. Małgorzata Kościan – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Społecznych im. Ewarysta Estkowskiego w Łodzi 
  32. Marcin Szcześniak – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Społecznych im. Ewarysta Estkowskiego w Łodzi 
  33. Jolanta Kowalewska – sekretarz Społecznej Szkoły Podstawowej Integracyjna nr 100 STO w Warszawie 
  34. Olga Korolec – wiceprezes zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 232 STO w Warszawie 
  35. Agnieszka Zborowska – pedagog-terapeuta w Społecznej Szkoły Podstawowej Integracyjna nr 100 STO w Warszawie 
  36. Joanna Kostyk – w latach 1995-1998 prezes zarządu, a od 1998 r. skarbnik, a następnie sekretarz zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 191 STO w Gdańsku 
  37. Ghassib Kronfly – od 2001 r. członek zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 191 STO w Gdańsku 
  38. Andrzej Kuczyński – w latach 1995-2001 przewodniczący Komisji Rewizyjnej, od 2001 r. do chwili obecnej sekretarz zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 191 STO w Gdańsk 
  39. Bożena Małecka – w latach 2001-2007 członek Komisji Rewizyjnej, od 2007 r. wiceprezes zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 191 STO w Gdańsk 
  40. Małgorzata Sreberska – od 1993 r. nauczyciel matematyki, a od 2000 r. zastępca dyrektora szkoły III Podstawowo-Gimnazjalnego ZSS STO w Gdańsku 
  41. Dominika Depta-Marel – nauczycielka etyki i wstępu do filozofii w Zespole Szkół nr 16 STO w Warszawie 
  42. Katarzyna Góral-Maliszewska – asystent dyrektor Zespołu Szkół nr 16 STO w Warszawie 
  43. Tomasz Wójcik – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 16 STO w Warszawie 
  44. Marzenna Zapalska – prezes zarządu SKT nr 26 STO w Warszawie 
  45. Małgorzata Górzyńska – nauczyciel chemii w Zespole Szkół Społecznych „Bachmacka” STO w Warszawie 
  46. Joanna Poczobutt-Odlanicka – Psycholog szkolny w Zespole Szkół Społecznych „Bachmacka” STO w Warszawie 
  47. Ewa Zakrzewska – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Społecznych „Bachmacka” STO w Warszawie 
  48. Witold Vargas – nauczyciel plastyki i techniki w Zespole Szkół Społecznych „Bachmacka” STO w Warszawie 
  49. Krzysztof Bednarski – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Kluczborku 
  50. Lidia Bogucka-Lukas – Wieloletni nauczyciel matematyki i fizyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Kluczborku 
  51. Dariusz Dybek – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Kluczborku 
  52. Mariusz Kik – prezes zarządu Samodzielnego Koła Terenowego nr 111 STO w Kluczborku 
  53. Jacek Tybur – nauczyciel przedmiotów artystycznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO w Kluczborku
  54. Katarzyna Pelc – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Społecznych nr 1 STO w Częstochowie
  55. Agnieszka Preficz – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Społecznych nr 1 STO w Częstochowie
  56. Lilianna Bakiera – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół STO im. prof. Adama Wodziczki STO w Poznaniu
  57. Violetta Barłóg – nauczyciel matematyki w Zespole Szkół STO im. prof. Adama Wodziczki STO w Poznaniu
  58. Sabina Wolska – nauczyciel przyrody i geografii w Zespole Szkół STO im. prof. Adama Wodziczki STO w Poznaniu
  59. Anna Zujewska – nauczyciel przedmiotów artystycznych w Zespole Szkół STO im. prof. Adama Wodziczki STO w Poznaniu
  60. Małgorzata Dmowska – sekretarz Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 STO w Zielonej Górze
  61. Agata Karnecka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 STO w Zielonej Górze
  62. Halina Kwaśniewicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 STO w Zielonej Górze
  63. Mirosława Naruszewicz – księgowa w Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 STO w Zielonej Górze
  64. Andrzej Dębowski – pracownik administracyjny w Zespole Szkół Podstawowej nr 10 STO i Gimnazjum nr 27 STO w Warszawie
  65. Marek Madzio – pracownik administracyjny w Zespole Szkół Podstawowej nr 10 STO i Gimnazjum nr 27 STO w Warszawie
  66. Elżbieta Wolf – kierownik świetlicy w Zespole Szkół Podstawowej nr 10 STO i Gimnazjum nr 27 STO w Warszawie

Rok 2017

  1. Krystyna Chmielecka – nauczyciel filologii rosyjskiej i polskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie
  2. Marta Świrydowicz – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie
  3. Ewa Tuczyńska – nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie
  4. Barbara Wrzosek – nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Warszawie
  5. Iwona Rudnikowska – Dyrektor Finansowy- IDS - BUD S.A.
  6.  Marek Stefański – Prezes Zarządu DIM S.A.
  7. Elżbieta Nowak – dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 STO w Zielonej Górze.
  8. Teresa Lasowy – nauczycielka matematyki i techniki w Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie.
  9. Dorota Sobczyńska – nauczycielka języka angielskiego w Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie. 
  10. Aniela Matylda Kaufman – nauczycielka języka angielskiego w Zespołe Szkół Społecznych STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w Warszawie.
  11. Elżbieta Majewska – nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie w Zespołe Szkół Społecznych STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w Warszawie.
  12. Bożena Ewa Michalak – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Zespołe Szkół Społecznych STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w Warszawie.

Rok 2018

  1. Marek Jerzy Materka – Prezydent Starachowic.
  2. Barbara Faron – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO im. J. Słowackiego STO w Krakowie.
  3. Grzegorz Irzyk – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących STO im. J. Słowackiego STO w Krakowie. 
  4. Agnieszka Simachowicz-Olszowy – prezes SKT nr 156 STO w Zielonej Górze. 
  5. Joanna Furmańska – nauczyciel muzyki i rytmiki w III Podstawowo-Gimnazjalnym Zespole Szkół Społecznych „STO” w Gdańsku.
  6. Emilia Kęsik – nauczyciel biologii, przyrody, wychowania do życia w rodzinie w III Podstawowo-Gimnazjalnym Zespole Szkół Społecznych „STO” w Gdańsku.
  7. Jolanta Królikowska – nauczyciel geografii, przyrody i bibliotekarz w III Podstawowo-Gimnazjalnym Zespole Szkół Społecznych „STO” w Gdańsku.
  8. Małgorzata Redzimska – nauczyciel języka niemieckiego w III Podstawowo-Gimnazjalnym Zespole Szkół Społecznych „STO” w Gdańsku.
  9. Lidia Kozińska – prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 238 STO w Darłowie.
  10. Edward Faryn – pracownik administracyjny w Zespole Szkół nr 16 STO w Warszawie.
  11. Ewa Kietlińska-Zaleska – nauczycielka chemii w Zespole Szkół nr 16 STO w Warszawie.
  12. Eliza Grabowska-Borowa – nauczycielka geografii i przyrody w Zespole Szkół nr 16 STO w Warszawie.

Regulamin nadawania Srebrnej Odznaki STO

Jacek Bąk