Aktualności

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich STO
ul. Tomaszowska 1
71-671 Szczecin

07.06.2019

Szczecin: Wielka przygoda w USA

Jak wyglądały światowe finały Odysei Umysłu okiem nauczycielki - trenerki młodych Odyseuszy ze Szczecina? Zachęcamy do przeczytania relacji z Michigan.
Czytaj dalej

28.10.2014

Szczecin: Szkolny Festyn Jesienny

Już po raz 19. w szkole STO w Szczecinie odbyło się radosne i barwne święto całej szkolnej społeczności - Szkolny Festyn Jesienny. Tematem przewodnim tegorocznego festynu była „Aktywna szkoła”, czyli zdrowie, profilaktyka, sport i rekreacja.
Czytaj dalej

15.10.2014

Szczecin: Dzień Dobrego Słowa

13 października naszą szkołę zalał potok dobrych słów! W ten sposób włączyliśmy się do projektu edukacyjnego realizowanego w ramach działań Fundacji Wychowanie do Szczęścia.
Czytaj dalej

20.12.2013

AKADEMIA STO w Szczecinie

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Szczecinie świętuje ćwierćwiecze swojej działalności. Z tej okazji w dniach 29-30 listopada, czyli podczas święta STO zorganizowaliśmy w szkole regionalne spotkanie szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego pod nazwą AKADEMIA STO.
Czytaj dalej

26.11.2013

25 lat działalności SSP nr 1 STO w Szczecinie

SSP nr 1 STO w Szczecinie świętuje srebrną rocznicę. Z tej okazji organizuje regionalne spotkanie szkół STO, w których wezmą udział dyrektorzy z aż 8 miast. Podczas uroczystej Akademii odbędą się zajęcia Odysei Umysłu, pomocne w wymianie doświadczeń i metod dydaktycznych. 
Czytaj dalej