Bytom: Za nami kolejna edycja konkursu Champion of English 2017

Społeczna Szkoła Podstawowa STO
ul. Skrajna 14 a
41-907 Bytom

23 marca w Szkole Społecznej w Bytomiu odbyła się kolejna edycja konkursu Champion of English 2017. W tym roku przyjechało do nas 30 uczniów ze szkół z Bytomia, Piekar Śląskich, Zabrza i Rudy Śląskiej. 

Konkurs składał się z dwóch części: 60-minutowa część indywidualna, podczas której uczniowie musieli zmierzyć się z testem, i część grupowa, na którą złożyły się konkurencje takie jak układanie puzzli, quiz wiedzy o krajach anglojęzycznych czy angielskie „państwa-miasta”. 

Główną nagrodę w postaci bonu do księgarni Matras o wartości 100 zł, Statuetkę Championa 2017 oraz dyplom zabrała ze sobą Laura Wesołowski z MSP nr 5 z Piekar Śląskich. Drugie miejsce, bon o wartości 50zł i dyplom zdobyła Aleksandra Narolska z SP nr 45 w Bytomiu, a trzecie miejsce, bon o wartości 50 zł i dyplom zdobyła Anna Gradzik z SP nr 43 z Bytomia. Konkurencję grupową natomiast wygrali uczniowie ze Społecznej: Paulina Mleczko, Adam Korcz oraz Michał Lenart. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zazdrościmy zdolności językowych!