Aktualności

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO
ul. Armii Krajowej 3
96-300 Żyrardów

07.06.2016

Żyrardów: nauka w działaniu

Grupa 19 uczniów z klas: IV, V i VI Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO w Żyrardowie uczestniczyła w warsztatach „ Co potrafią nasze oczy, gdy są zdrowe i czego nie potrafią, gdy zachorują?”.
Czytaj dalej

26.06.2015

Żyrardów: Społeczniak STO wśród najlepszych na Mazowszu

Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Żyrardowie została laureatem konkursu „Moja przyszłość” na najciekawsze zajęcia realizowane w ramach projektu „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych”.
Czytaj dalej

08.07.2014

Żyrardów: Odznaka dla dzieciaka

Zajęcia „Odznaka dla dzieciaka” powstały z myślą o naszych najmłodszych uczniach i realizowane są w klasach pierwszych. Od początku roku szkolnego dzieci zdobyły już odznakę „Bajarza”, „Plastusia”, „Łamigłowy” i „Kolekcjonera”. Obecnie, zdobywają odznakę „Mistrza gier planszowych”.
Czytaj dalej

26.03.2014

Żyrardów: Warsztaty w salonie popularno-naukowym

Warsztaty multimedialne „Zupa, pompa i odrobina hydrauliki – czyli krew, serce i krążenie” – właśnie taka atrakcja czekała na uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO w Żyrardowie.
Czytaj dalej

13.11.2013

Żyrardów: Zeusjada w SSP nr 2 STO

Już po raz kolejny do Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Pawła Hulki-Laskowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Żyrardowie zawitał Zeus ze swą świtą, by przeprowadzić igrzyska sportowe.
Czytaj dalej