Człuchów: Delegacja ZSS STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Gali Przedsiębiorczości w Pałacu Prezydenckim

Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO
ul. Jana III Sobieskiego 7 A
77-300 Człuchów

Delegacja Zespołu Szkół Społecznych STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Człuchowie (uczniowie: Szymon Budnick, Aleksandra Podgórska i Emilia Szymkowicz, koordynator projektu „Dzień Przedsiębiorczości” Aleksandra Kurowska oraz dyrektor szkoły Maria Danuta Kordykiewicz) uczestniczyła w Gali Przedsiębiorczości, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim.

Szkoła (jako jedyna z województwa pomorskiego) znalazła się w gronie siedemnastu wyróżnionych statuetką „Najaktywniejsza szkoła 2013”, a jedną z dwóch nagród Prezydenta RP (w postaci pióra z autografem Bronisława Komorowskiego) za najlepszy fotoreportaż otrzymała Małgorzata Oczachowska, która, niestety, nie mogła uczestniczyć w gali.

Szymon – w imieniu zaproszonej młodzieży – podziękował pani Irenie Wóycickiej, Sekretarzowi Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, pełniącej funkcję Przewodniczącej Komitetu Honorowego, za organizację „Dnia przedsiębiorczości”.

Po części oficjalnej można było w przyjemnej atmosferze wymieniać poglądy i doświadczenia z organizatorami oraz przedstawicielami szkół z całej Polski.