Darłowo: Rozstrzygnięci Konkursu „Eko drzewko świąteczne”

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich STO
ul. Zwycięstwa 1
76-153 Darłowo

W Szkole Podstawowej nr 10 w Koszalinie, jak co roku, zorganizowano Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Eko drzewko świąteczne”, którego celem było rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości ekologicznej oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu różnych technik plastycznych przyjaznych dla środowiska.

Na konkurs wpłynęło ponad 300 prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas 0 i I-III m.in. z Krakowa, Warszawy, Poznania, Koszalina… no i oczywiście z Darłowa z Zespołu Szkół Społecznych STO im. Lotników Morskich. Uczniowie z naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w tym konkursie. Poziom nadesłanych prac był bardzo zróżnicowany, ale we wszystkich widoczne było zaangażowanie i niesamowitą wyobraźnię dzieci.

Komisja konkursowa składająca się z plastyków z Koszalina przyznała nagrody oraz wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych.

Spośród naszych uczniów Laureatem w kategorii kl. II została Weronika Jędrzejewska z klasy IIa. Wyróżnienia w kategorii kl. II i kl. I otrzymali: Łukasz Piłat z kl. IIa, Marika Kuś z kl. I i Emilia Kołazda z kl. I.

Serdecznie dziękuję uczestnikom konkursu i gratuluję wybitnych osiągnięć naszym młodym artystom.Iwona Lubowiecka