Jelenia Góra: X. edycja Konkursu Piosenki Międzynarodowej

Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO
ul. Bronka Czecha 1 a
58 – 570 Jelenia Góra

10 czerwca 2014 r. w Domu Kultury „Muflon” odbyła się X jubileuszowa edycja Konkursu Piosenki Międzynarodowej zorganizowana przez Zespół Szkół Społecznych STO w Jeleniej Górze. Na scenie rywalizowało 25 wokalistów oraz 5 zespołów. Jury w składzie: Renata Wiśniewska-Prokop, Beata Szreniawa i Tomasz Trajnowicz określiło poziom konkursu jako wysoki i po burzliwych obradach wyłoniło laureatów w kategoriach:

Gimnazjum:
I miejsce: Agnieszka Michalkiewicz
II miejsce: Kinga Wróbel
III miejsce: Emilia Woch
Wyróżnienie: Magdalena Szymańska

Szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce: Joanna Zamojska
II miejsce: Małgorzata Parzymięs
III miejsce: Gabriela Gostkowska
Wyróżnienie: Sebastian Nadelski

Zespoły:
I miesjce: „Noises in my head”

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Jako wieloletni organizator konkursu bardzo dziękuję młodzieży, która przez 10 lat z rzędu przyjeżdżała z odległych miast i miasteczek powiatu jeleniogórskiego, żeby zaprezentować swój talent i sprawdzić się w rywalizacji z innymi wokalistami. Dziękuję wszystkim opiekunom, którzy wspierali swoich podopiecznych i razem z nimi uczestniczyli w naszej imprezie. Szczególe podziękowania kieruję do sponsorów i partnerów, którzy przez te wszystkie lata na różne sposoby pomagali w ufundowaniu nagród dla laureatów.

Za pomoc w tegorocznej edycji serdecznie dziękuję Pani prezes Sylwii Kędzior, naszej germanistce Magdalenie Cierpce, rodzicom z naszej szkoły oraz uczniom, którzy pomagali przy organizacji konkursu.

DZIĘKUJĘ:-)

Hanka Suzanowicz