SKT w Jeleniej Górze zaprasza do internetowego głosowania

Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO
ul. Bronka Czecha 1 a
58 – 570 Jelenia Góra

Chodzi o oddanie głosu w konkursie „Mieszkam tu! – Mądre pomysły na mądre miasto”. Wśród nominowanych inwestycji jest projekt miasta Jelenia Góra.

Portalsamorzadowy.pl we współpracy z Fundacją Napraw Sobie Miasto organizują konkurs na najlepsze projekty zgłoszone lub zrealizowane w Polsce w ramach samorządowych budżetów obywatelskich. Partnerem wydarzenia jest Europejski Kongres Gospodarczy. Nagrody zostaną wręczone podczas EEC w Katowicach w dniach 18-20 maja 2016 r.

W konkursie „Mieszkam tu! – Mądre pomysły na mądre miasto” nominowano 30 projektów. W przypadku każdego można oddać głos „za” lub „przeciw”. Głosowanie trwa do 10 maja do godz.12.00. Aby zagłosować, należy zapoznać się z opisami projektów na stronie: http://www.portalsamorzadowy.pl/serwis/mieszkam-tu-2016/ Następnie należy wybrać określony projekt (można wybrać wszystkie) i zagłosować poprzez dostępne opcje: „Podoba mi się” lub „Nie podoba mi się”.

Jeleniogórski projekt dotyczy promocji legendarnej Kunegundy przez jedną z dzielnic miasta – Sobieszowo. Więcej o nim można przeczytać tu: http://www.portalsamorzadowy.pl/serwis/mieszkam-tu-2016/nominacje/dzielnica-jeleniej-gory-promuje-legendarna-kunegunde,79759.html

Więcej o konkursie „Mieszkam tu!” na stronie: http://mieszkam-tu.eu/