Kraków: uczniowie zagrają w jasełkach znanego reżysera

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO
os. Dywizjonu 303 nr 35
31-874 Kraków

Grzegorz Pawlak i Edyta Jungowska – to tylko kilka z nazwisk aktorów, którzy współpracowali z Maciejem Cirinem. Tym razem reżyser podjął się pracy z najmłodszymi miłośnikami sztuki teatralnej. Uczniowie klas trzecich Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 STO w Krakowie wystąpią w najbliższy piątek (20 grudnia) o godz. 10:30 w jasełkach w reżyserii artysty. Przedstawienie będzie można zobaczyć w sali gimnastycznej szkoły, na os. Dywizjonu 303.

Jasełka wpisały się już w coroczną świąteczną tradycję SSP nr 3 STO. Tegoroczne oparte będą na XVI-wiecznym tekście Jakuba Gawatowicza. Przedstawienie reżyseruje Maciej Cirin, reżyser znany m.in. ze współpracy z teatrami: Bagatela, Studio, Łaźnia Nowa i Ateneum.  

Gra w jasełkach to duże wydarzenie dla dzieci. Do występu przygotowywały się długo, wiele z nich już od I klasy bierze udział w zajęciach teatralnych. Jestem pewny, że ich zaangażowanie i praca Pana Cirina dadzą doskonały efekt, który doceni publiczność.

Dyrekcja zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzenia szkoły w nadchodzący piątek i podziwiania gry najmłodszych uczniów. Wstęp na przedstawienie jest wolny.