Kraków: Jesienny obóz językowy – Korbielów 2013

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
ul. Kurczaba 5
30-868 Kraków

W pierwszym tygodniu października uczniowie klas 1-6 Społecznej Szkoły Podstawowej nr 5 STO przebywali na obozie językowym w Korbielowie.

Celem głównym wyjazdu było rozwijanie umiejętności językowych uczniów w zakresie języka angielskiego. W związku z tym każdego dnia odbywały się zajęcia prowadzone przez profesjonalnych lektorów kształtujące trzy podstawowe umiejętności językowe: mówienie, słuchanie i rozumienie. Zajęcia prowadzone były w formie warsztatów na różnych poziomach znajomości języka.

Dodatkowo uczniowie mogli rozwijać umiejętności pływackie ćwicząc na basenie pod okiem instruktorki pływania. Oczywiście, uczniowie nie tylko uczyli się.

Uczestniczyli w wycieczce pieszej po najbliższej okolicy w poszukiwaniu jesieni oraz uprawiali liczne sporty grupowe na boisku sportowym. Przez cały tydzień dopisywała nam fantastyczna jesienna pogoda i wszyscy mieli doskonałe humory. Niestety, wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć. Ze smutkiem wróciliśmy do Krakowa mając nadzieję, że niedługo odbędą się kolejne wyjazdy.