Aktualności

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO
ul. Targowa 22
05-122 Legionowo

30.11.2022

Legionowo: zbiórka dla dzieci z Ukrainy

Na zaproszenie szkoły STO w Legionowie, kilka STO-wskich szkół wzięło udział w zbiórce darów dla Ukrainy. Akcja była inicjatywą żony ambasadora RP w Ukrainie, Pani Moniki Cichockiej.
Czytaj dalej

21.02.2019

Legionowo: Konkurs „Pomniki Przedsiębiorczości”

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie otrzymała dofinansowanie z Narodowego Banku Polskiego na realizację konkursu plastyczno – technicznego z elementami wiedzy historycznej „Pomniki Przedsiębiorczości” – w ramach projektu NBP „My Polacy – niepodlegli, przedsiębiorczy”.
Czytaj dalej

21.04.2016

Szachowy kwiecień w powiecie legionowskim

9 kwietnia 2016 r. w GCKiS w Jabłonnie został rozegrany finał XXI Grand Prix Gminy Jabłonna w kategorii szkoła podstawowa (grupa B). Turniej B był także zaliczany jako 19 turniej z cyklu: 90 turniejów na 90-lecie Polskiego Związku Szachowego. Zwycięzca tego turnieju będzie miał prawo do udziału w specjalnym turnieju, który rozegrany zostanie w grudniu 2016 r.
Czytaj dalej

29.10.2015

Kart[ków]ka na Jubileusz: Legionowo

Z okazji uroczystości 25-lecia szkół STO zapraszamy do cyklu: Kart[ków]ka na Jubileusz. To cykl mini-wywiadów z osobami związanymi z daną szkołą. Na pierwszy ogień – wypowiedzi z Legionowa.
Czytaj dalej

08.07.2015

Legionowo: uroczyste zakończenie ROKU SZKOLNEGO 2014/15

Ponad połowa uczniów klas 4-6 Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie otrzymała świadectwa z wyróżnieniem, które zostały wręczone przez dyrektora szkoły panią Iwonę Bekisz i wychowawców. Przegnajaliśmy klasę szóstą kończącą szkołę podstawową. Spośród szóstoklasistów tytułem Orła Noblistów wyróżniono Gabrielę Poświata, która przez cały okres sześciu lat nauki w naszej szkole zarpracowała na ten tytuł zdobywając najwyższe miejsca w różnorodnych konkursach, wyróżnia się wysoką kulturą osobistą oraz uzyskała najwyższą możliwą średnią ocen 6,0. 
Czytaj dalej

20.01.2015

Legionowo: Podsumowanie 23. Finału WOŚP

Dzięki wolontariuszom i uczestnikom imprez zorganizowanych w Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO udało się uzbierać pieniądze, które przekazaliśmy na 23. Finał WOŚP.
Czytaj dalej

26.11.2014

Legionowo: Święto Szkół STO na sportowo

W sobotę 22 listopada 2014 r. obchodziliśmy Święto Szkół STO na sportowo. Konkurencje, w których uczniowie brali udział to przeciąganie liny, wyścigi rzędów, turniej szachowy. Sprawnością mogli wykazać się także nasi nauczyciele, którzy rozegrali wspólnie z rodzicami mecz w piłkę siatkową.
Czytaj dalej

07.05.2014

Legionowo: Popisali się znajomością baśni

Uczniowie klasy III SSP nr 35 STO w Legionowie, w składzie: Julia Kocik, Marta Milerska i Piotr Bentkowski, zajęli drugie miejsce w międzyszkolnym konkursie czytelniczym "Dawno, dawno temu... w magicznym świecie baśni polskich". Konkurs odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.
Czytaj dalej

14.04.2014

Legionowo: Kreatywny projekt edukacyjny

W Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie zrealizowano autorski projekt edukacyjny „Kolorowa Szkoła w Czworokątach - idea szkoły”. W ramach projektu uczniowie mieli utworzyć przestrzenną wizję szkoły.
Czytaj dalej

12.03.2014

Legionowo: wieczór autorski Dominiki

W Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie odbył się wieczór autorski Dominiki Kulmy, uczennicy z klasy VI – poetki, autorki tomiku wierszy pt. Spojrzenie.
Czytaj dalej

18.12.2013

Legionowo: Szlachetna paczka w SSP nr 35 STO

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowe włączyła się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. To kolejna szkoła STO, która wsparła w tym roku tę wyjątkową inicjatywę.
Czytaj dalej