Legionowo: Podsumowanie 23. Finału WOŚP

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO
ul. Targowa 22
05-122 Legionowo

23. Finału WOŚP zakończony, pieniądze w Społecznej Szkole Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO policzone
Dzięki 14 wolontariuszom, imprezom zorganizowanym w naszej szkole do wspólnego worka w Liceum im. Marii Konopnickiej dorzuciliśmy kwotę 9235,41 zł!

W szkole w dniu finału odbyły różne atrakcje takie jak: zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, warsztaty z języka koreańskiego, warsztaty origami, warsztaty mydlarskie, pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, prelekcja na temat dbania o higienę jamy ustnej,  atrakcje przygotowane przez Straż Pożarną w Legionowie, licytacja darów przekazanych przez sponsorów.

W naszej szkole przez cały dzień działała kawiarenka „U Noblistów”, w której można było skosztować pysznych ciast przygotowanych przez rodziców uczniów, a także spędzić czas w milej atmosferze przy  gorącej kawie i herbacie. Dzięki firmie ALDAR mogliśmy naszych wolontariuszy wesprzeć w ten deszczowy dzień gorącym rosołkiem.

Również przez cały dzień działała loteria fantowa, w której można było wylosować wiele ciekawych niespodzianek.  Cieszyła się  wielkim powodzeniem.