Legionowo: Rok szkolny 2015/16 Rokiem Jubileuszu XXV-lecia Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO
ul. Targowa 22
05-122 Legionowo

Pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2015/2016 zabrzmiał w naszej szkole 1 września o godzinie 9.00 i zgromadził uczniów, rodziców i grono pedagogiczne. Jest to dla nas rok szczególny – rok jubileuszu XXV-lecia szkoły.

Powitania i serdeczne życzenia radości i przyjemności ze zdobywania wiedzy w nowym roku szkolnym popłynęły z ust pani dyrektor Iwony Bekisz oraz Prezesa Samodzielnego Koła Terenowego nr 132 STO pana Radosława Frydrycha. Uczniowie klasy 3 pod opieką wychowawczyni pani Ewy Wróblewskiej w krótkim programie artystycznym wspominali wakacje i wesołymi słowami poezji zachęcili wszystkich do wejścia w nowy rok szkolny.

Pierwszy dzień nauki szkolnej rozpoczął się od pysznej słodkiej niespodzianki. Był to wspaniały jubileuszowy tort ufundowany przez Rodziców. Wszyscy uczniowie i grono pedagogiczne powitali niespodziankę z radością i zjedli ją ze smakiem.