Legionowo: Spotkanie Wigilijne w SSP nr 35 im. Noblistów Polskich STO

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO
ul. Targowa 22
05-122 Legionowo

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…

Tradycyjnie spotykamy się wówczas na szkolnej Wieczerzy Wigilijnej. Jesteśmy wszyscy – pracownicy szkoły, rodzice, uczniowie i absolwenci oraz zaproszeni goście. Panuje niezwykła atmosfera i świąteczny nastrój. Z każdej strony czuć serdeczność i słychać miłe życzenia świąteczne. Pan Radosław Frydrych w imieniu Zarządu życzył wszystkim zdrowych, spokojnych świąt, pomyślności i spełnienia marzeń. Do życzeń przyłączyli się również zacni goście - Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo – Pan Piotr Zadrożny, Pan Janusz Kubicki Członek Zarządu w Starostwie Powiatowym w Legionowie oraz ksiądz Tomasz Chciałowski, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej.

W atmosferze życzliwej radości podzieliliśmy się opłatkiem, a następnie zasiedliśmy do wspólnej Wieczerzy Wigilijnej, przygotowanej przez rodziców uczniów naszej szkoły, nauczycieli, pracowników.

Uczniowie, pod kierunkiem Pani Ewy Wróblewskiej i Pani Anity Rodak, wprowadzili zebranych w świąteczny nastrój, zachwycili swoimi umiejętnościami aktorskimi, pięknymi strojami, świąteczną scenografią i zdolnościami wokalnymi. Za przygotowane jasełka otrzymali głośne brawa.

Po Wigilii i wspólnym kolędowaniu na dzieci czekał już św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. A jednak marzenia się spełniają….

Społeczność szkolna SSP nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie