Szachowy kwiecień w powiecie legionowskim

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich STO
ul. Targowa 22
05-122 Legionowo

Finał XXI Grand Prix Gminy Jabłonna w kategorii szkoła podstawowa (grupa B).

9 kwietnia 2016 r. w GCKiS w Jabłonnie został rozegrany finał XXI Grand Prix Gminy Jabłonna w kategorii szkoła podstawowa (grupa B). Turniej B był także zaliczany jako 19 turniej z cyklu: 90 turniejów na 90-lecie Polskiego Związku Szachowego. Zwycięzca tego turnieju będzie miał prawo do udziału w specjalnym turnieju, który rozegrany zostanie w grudniu 2016 r.

Z turnieju 19 /szkoła podstawowa/ prawo udziału uzyskał Piotr Kubalski, uczeń czwartej klasy Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie. Do turnieju zgłosiło się 16. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim kojarzonym programem komputerowym ChessArbiter Pro 2016 v.6.01 z tempem 15 minut dla zawodnika na całkowite zakończenie partii szachowej z zastosowaniem zegarów elektronicznych.

Regulamin i dokładne wyniki na stronach internetowych http://www.chessarbiter.com zakładka turnieje.

Mistrzostwa Legionowa Uczniów Szkół Podstawowych Turniej B (klasy IV-VI)

W dniu 14 kwietnia 2016 r. w Arenie Legionowo został rozegrany turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych z Legionowa. Społeczną Szkołę Podstawową nr 35 im. Noblistów Polskich STO reprezentował Piotr Kubalski - uczeń klasy czwartej. W turnieju wystąpiło 37 uczniów z klas 4-6. Rozegrano 7 rund z tempem gry 15 minut dla zawodnika na całkowite zakończenie partii. Piotrek rozegrał 7 partii i wszystkie wygrał!