Białystok: Porozmawiajmy o naszym mieście

Społeczne Liceum Ogólnokształcące
ul. Fabryczna 10
15-483 Białystok

Pod takim tytułem 13 listopada br. ukazał się artykuł w „Kurierze Porannym”.

Właśnie rusza akcja Twój Białystok 2020. Otwarta debata i specjalna strona internetowa. Tak magistrat zachęca do rozmów o przyszłości miasta.

(…)
W ramach akcji odbędzie się tez otwarta debata o naszym mieście. Jej uczestnicy spotkają się 21 listopada o godz. 17 w hali budynku Wydziału Architektury politechniki Białostockiej przy ul. Sosnkowskiego 11. Każdy zainteresowany może zgłosić swój udział. W spotkaniu, w roli panelistów wezmą udział osoby związane z naszym miastem. Swój udział potwierdzili Szymon Hołownia (dziennikarz i publicysta), Piotr Ciura (współtwórca łazików marsjańskich) , Tadeusz Bagiński (polski rysownik, animator, reżyser), Grzegorz Należyty (dyrektor generalny Power Generation, Siemens) czy Jarosław Mojsiejuk (pochodzący z Białegostoku (prawnik, dyrektor w Cyfrowym Polsacie).
(…)

 

__________
[ Ciekawostka. Trzej z pięciu zaproszonych znanych białostoczan, czyli Szymon Hołownia, Tomek Bagiński i Grzegorz Należyty, to absolwenci SLO Społecznego Towarzystwa Oświatowego przy ul Fabrycznej. ]

Więcej na stronie: www.poranny.pl