Aktualności

II Społeczne Gimnazjum STO
ul. Sandomierska 20
26-600 Radom

18.04.2017

Radom: Dzień Ziemi

1 kwietnia uczniowie II Społecznego Gimnazjum STO w Radomiu, pod okiem Pani Dyrektor Alicji Ewy Grymuły, własnoręcznie posadzili 15 drzewek jarzębinowych.
Czytaj dalej

06.09.2016

Radom czyta Sienkiewicza

Uczniowie II Społecznego Gimnazjum STO w Radomiu spotkali się na pikniku, podczas którego dzielili się informacjami z życia Sienkiewicza, czytali dzieła autora, tworzyli "mapę myśli".
Czytaj dalej

23.03.2016

Radom: Dzień Świata

Kolejny już raz w I Społecznym LO i II Społecznym Gimnazjum STO w Radomiu odbyło się cykliczne spotkanie – „Dzień Świata”. W tym roku uczniowie zajęli się krajami bałkańskimi.
Czytaj dalej

22.12.2015

Radom: zabawa choinkowa dla podopiecznych MOPS

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje” - te mądre słowa Jana Pawła II stały się inspiracją do przygotowania, kolejny już raz, zabawy choinkowej dla dzieci z rodzin objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu.
Czytaj dalej

09.10.2015

Wiedźmin, Katniss i Artema w Radomiu

Uczniowie II Społecznego Gimnazjum w Radomiu, przy wsparciu kolegów z klas licealnych, wzięli udział w konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Polegał on na nagraniu takiego filmu, który przekona MEN do zakupu książek dla szkoły.
Czytaj dalej

03.06.2015

Radom: „Dzień pasji”

31 maja uczniowie II Społecznego Gimnazjum przy nieocenionym wsparciu starszych kolegów z I Społecznego Liceum Społecznego Towarzystwa Oświatowego prezentowali swoje rozliczne talenty podczas Festynu Rodzinnego.
Czytaj dalej